SUNUCU GÜLER KAHRAMAN ERZURUMLULAR DERNEK BŞK. HANİFİ ÇELEBİ’YE ATEŞ PÜSKÜR

Geçtiğimiz günlerde Sancaktepe Erzurumlular Derneği ve Sancaktepe Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği sanatçı İbrahim Erkal vefatının 5. Yılı anma programında sonra, Sunucu Güler Kahraman tarafından ortaya atılan iddialar ortalığı karıştırdı.

2017 yılında beyin kanaması geçirerek hayatını kaybeden Erzurum’lu ünlü sanatçı İbrahim Erkal, ölümünün beşinci yılında yad edildi. Sancaktepe Erzurumlular Derneği ve Sancaktepe Belediyesi’nin düzenlediği geceye katılan sunucu ve sanatçılara ödeme yapılmadığı iddia edliyor.

Tv programcısı ve Sunucu Güler Kahraman’ın iddiasına göre Sancaktepe Erzurumlular Dernek Başkanı Hanifi Çelebi’ye Sancaktepe Belediyesi tarafından Sunucu ve sanatçılara verilmek üzere 29 bin lira ödendiği ve bu paradan sanatçılara bir kuruş ödeme yapılmadığı ortaya çıktı.

İbrahim Erkal’ı anma Programdan sonra Sancaktepe Erzurumlular Derneği tarafından bir teşekkür bile edilmediğini belirten, programın akışı ve sunumunu yapan Güler Kahraman, sosyal medya hesabında olayla ilgili kısa bir video paylaşıp Sancaktepe Erzurumlular Dernek Başkanı Hanifi Çelebi’ye Ateş püskürdü.
Kahraman, Paylaştığı videoda şunları söyledi, “Hayatı boyunca İbrahim Erkal’ın sağlığında bir kere sahnesine gitmemiş, uzaktan, kulaktan doğma hikayelerle onun hatıralarını anlatan, İbrahim Erkal’in ölümünden bile çıkar elde etmeye çalışanlar, STK temsilcisi olamaz” dedi.

Maltepe Erzurumlular Vakfında yapılan anma törenini örnek gösteren Güler kahraman, “bu işin öncülüğünü İbrahim Erkal ismi ile bütünleşen Maltepe Erzurumlular Vakfının yapması gerektiğini” söyledi.

Sunucu Güler Kahraman sosyal medyadaki paylaşımlarında bu ifadelere yer verdi.

“HAKSIZLIK KARŞISINDA SESSİZ DURAN ŞEYTANDIR”

Bizi bilen bilir bilmeyen kendi gibi bilir! Aman boş ver sen yazma çizme insanlarla aranı kötü etme diyenler! Haksızlık karşısında susan dilsiz Şeytandır! Milletvekiliymiş, Başkanmış, iş Adamıymış Gazeteciymiş, falanmış, filanmış. Kim olursa olsun önce insan olmalı insan, vicdan sahibi olmalı. gerisi beni ilgilendirmiyor. Rızkımı veren Hüdadır kula minnet eylemem.!

Rızkımı kesen Rabbim canımı da alır çok şükür bunu bilenlerdenim. Biz sevdik mi ölümüne severiz sevdiğimize yapılan bize yapılmıştır der ona gòre davranır yol alırız. Öyle başkaları gibi var günü dostu olmadık çok şükür.
Biz sevdiklerimizin arkasından dolaşıp yalakalıkta yapmayız. Kenarda durur sevdiklerimizi gözleriz başı daramı düştü koşar gider yanında yöresinde durur korur kollamaya çalışırız.

Yalakalık bize göre değil !

Dar günde etrafta yalaka falanda kalmaz zaten  ADAMLIK öyle pantolon takım elbise giymekle de olmuyor maalesef. Ben Adamlığı Kadınlardan öğrenen çok insan tanıdım…

güler kahraman 3

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir