KÜLTÜR KARTI OLAN KAZANIYOR!

Esenler Belediyesi tarafından İstanbulluların kültür-sanat faaliyetlerine ilgisini artırmak ve kültür programlarına katılımlarını teşvik etmek amacıyla 2016-2017 kültür sanat sezonunda  hayata geçirilen “Kültür Kart” uygulamasının yeni reklam filmi yayınlandı. Film, Esenler Belediyesi yayın organı Şehir Ekranı TV’de izleyiciyle buluştu.

Esenler Belediyesi’nin 2016-2017 kültür sanat sezonunda uygulamaya koyduğu Kültür Kart, Esenlerlileri kültür ve sanatın renkli dünyasıyla buluşturmaya devam ediyor. Kültür Kart sahibi binlerce Esenlerli, hem Esenler Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklere katılıyor hem topladıkları puanlarla çeşitli hediyelerin sahibi oluyor. Kültür Kart sahipleri ayrıca en yüksek puanı toplayarak yurt içi ve yurt dışında çeşitli gezilere katılma fırsatı elde ediyor. Esenler Belediyesi’nin prestijli uygulamalarından biri olan Kültür Kart’ın renkli reklam filmi ise Şehir Ekranı TV’de meraklılarıyla buluştu. Kültür Kartlı bir gencin konu alındığı filmde kart ile ilgili bilgiler izleyicilerin ilgisine sunuluyor.

HEDİYE VE GEZİ FIRSATLARINDAN YARARLANIN

Kültür Kart ile ilgili detaylı bilgiye kulturkart.com.tr adresi üzerinden ulaşılabilir, hediye ve gezi fırsatlarından yararlanmak için başvuru yapabilirsiniz.

Kültür Kart sahibi olmak için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir