GÖKSU’NUN İBB MECLİSİ’NDEKİ AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLLİĞİ GÖREVİ SONA ERDİ

Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’ndeki AKP Grup Başkanvekilliği görevini tamamladığını duyurdu. Esenler İBB Meclis Üyesi ve Esenler Belediye Başkanı olarak görev yapmaya devam edecek Göksu’nun yerine AKP Grup Başkanvekilliği görevine Zeynel Abidin Okul getirildi.

Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu’nun, İBB Meclisi’nde ki AK Parti Grup Başkanvekilliği görevi sona erdi. İBB AK Parti Grup Başkanvekili görevine Zeynel Abidin Okul getirilirken sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Tevfik Göksu, “Hayra motor şerre fren olmak, İstanbulluların hakkını savunmak için 5 yıl boyunca üstlendiğim İBB AK Parti Grup Başkanvekilliği görevimi yeni dönemle birlikte tamamlamış bulunuyorum” dedi.

Geçtiğimiz dönem Esenler Belediye Başkanlığı ve AK Parti Grup Başkanvekili görevlerini birlikte yürüten M.Tevfik Göksu, İBB Meclisi’nde bu dönem Esenler İBB Meclis Üyesi ve Esenler Belediye Başkanı olarak görev yapmaya devam edecek. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde yeniden Esenler Belediye Başkanı seçilen M.Tevfik Göksu, İBB Meclisi’ndeki AK Parti Grup Başkanvekilliği görevinin sona ermesi üzerine sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu. Göksu, “Hayra motor şerre fren olmak, İstanbulluların hakkını savunmak için 5 yıl boyunca üstlendiğim İBB AK Parti Grup Başkanvekilliği görevimi yeni dönemle birlikte tamamlamış bulunuyorum. Görev sürem boyunca birlikte çalıştığım AK Parti İstanbul İl Başkanlarımıza, yerel yönetimler birim başkanlarımıza, grup yönetimimize, meclis üyelerimize, teşkilat mensuplarımıza ve tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İBB AK Parti Grup Başkanvekili olarak görev yapacak olan Zeynel Abidin Okul Başkanımıza da yeni görevinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Esenler İBB Meclis Üyesi ve Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu’nun sosyal medya üzerinden yeptığı paylaşım şu şekildedir:

tevfik göksu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir