GENÇLER DEMİRÖREN MEDYA GRUBU’NU ZİYARET ETTİ

Esenler Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Okulumda Radyo Var” projesinde eğitim alan gençler, Radyo D stüdyoları ile Demirören Medya Center’ı ziyaret etti.

Esenler Belediyesi bünyesinde eğitimlerine devam eden “Okulumda Radyo Var” projesi, Esenler’deki liselerde gençleri radyonun renkli dünyasıyla tanıştırmaya devam ediyor. Gençlere radyo programcılığının inceliklerini öğretmek ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen atölyeye gençlerin ilgisi ise bir hayli yüksek oldu. Gençler “Okulumda Radyo Var” projesi kapsamında bu kez Radyo D stüdyoları ile Demirören Medya Center’ı ziyaret etti.

MEDYA PROFESYONELLERİNDEN TECRÜBE AKTARIMI

“Okulumda Radyo Var” projesi kapsamında gerçekleştirilen ziyaret ile gençler, Radyo D stüdyolarını yakından inceleme fırsatı buldu. Radyo programlarının hazırlanış sürecini gözlemleyerek teknik masanın kullanımı hakkında bilgi alan gençler, Demirören Medya Center içerisinde yer alan TV, gazete ve dijital servisleri de ziyaret etti. Gençler, medya profesyonellerinin tecrübelerini dinleyerek  hatıra fotoğrafları çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir