ABDULLAH AKMERCAN AK PARTİ’DEN ADAY ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI

AK Parti’de belediye başkanı aday adaylık müracaatları tamamlandı. Sultangazi’nin sevilen mali müşaviri Abdullah Akmercan, Sultangazi Belediye Başkan aday adaylığı için dün AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı’na giderek resmi başvurusunu AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu’na yaptı.

AK Parti’de daha önce milletvekili aday adayı olan Malatya ve Adıyamanlılar tarafından oldukça sevilen mali müşavir Abdullah Akmercan, resmi başvurusunu yaparak 31 Mart Yerel seçimleri için çalışmalara başladı.

SULTANGAZİ’Yİ MODERN BİR İLÇE HALİNE GETİRECEĞİZ

Modern bir Sultangazi oluşturmak için karşınızdayım diyen Akmercan, “Bugün aranızda aday adaylığı başvurusu için bulunuyorum ve AK Parti’den aktif olarak devam eden siyasi hayatımdaki deneyimlerimi, tecrübelerimi Sultangazi’ye aktarmak için buradayım. Sultangazi’nin sorunlarını biliyorum yok demekle yok olmuyor. Sultangazi’nin trafik sorunu, çarpık kentleşme sorunu, otopark sorunu hepsine vakıfız en önemlisi Sultangazi’nin artık sosyal bir ilçe olmaktan çıktığını mesai saatinden sonra ölü bir ilçe olduğunu görüyoruz. Ben ve ekibim AK kadrolarla yeni bir modern bir Sultangazi oluşturmak için karşınızda bulunuyoruz” dedi.

Sultangazi’yi diğer ilçelerimizle yarışır bir bir ilçe yapmak istiyoruz diyen Akmercan, “Sultangazi’yi daha da güzelleştirmek için karşınızdayız tevehcühlerinizi boşa çıkarmamaya çalışacağız elimizden gelen gayreti göstereceğiz” ifadelerini kullandı. 

HABER: FERHAT CANBEY / İSTANBUL

Bir 3 kişi ve yazı görseli olabilir
Fotoğraf açıklaması yok.
Bir 3 kişi ve şunu diyen bir yazı 'TEK BAYRAK TEK VAT TEK' görseli olabilir
Bir 2 kişi, haber odası ve yazı görseli olabilir
Bir 3 kişi ve yazı görseli olabilir
Fotoğraf açıklaması yok.
Fotoğraf açıklaması yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir