Esenler’de Mahmut Tuncer konseri

Seslendirdiği türküler ve sempatik kişiliğiyle herkesin beğenerek takip ettiği Mahmut Tuncer, Erganililer Kültür ve Dayanışma Derneği Gecesi kapsamında Esenlerlilerle buluştu.

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer, Esenlerli sevenleriyle buluştu. Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde Erganililer Kültür ve Dayanışma Derneği Gecesi dolayısıyla sahne alan ünlü türkücü, en sevilen türküleri seslendirdi. Sevenleri Tuncer’in şarkılarına hep bir ağızdan eşlik ederek halaylar çekti. Hatıra fotoğraflarının da çekildiği konserde Tuncer, salonu dolduran 7’den 77’ye herkese unutulmaz bir gece yaşattı.

HALAY ÇEKTİK STRES ATTIK

Programdan bir hayli keyif aldığını belirten Nazlı Yaman, “Mahmut Tuncer’in türkülerini çok severek dinliyorum. Arkadaşlarımla güzel bir vakit geçirmek için geldik. İyi ki gelmişiz. Mahmut Tuncer hem çok güldürdü, hem de eğlendirdi. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İbrahim Has ise şunları söyledi:

“Bugün halay çektik, stres attık. Mahmut Tuncer’in sahnesini çok beğeniyorum. Çok eğlendirdi bizi. Ailemle birlikte geldik konsere. Esenler Belediyesi’nin etkinliklerini severek takip ediyorum. Teşekkür ederim herkese” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir