”SANATATİL YAZ OKULU”NA KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV) tarafından hayata geçirilen “SanaTatil Yaz Okulu”nda ders zilinin çalmasına sayılı günler kaldı. 8-16 yaş aralığındaki çocukların başvurabileceği okula son kayıt tarihi ise 28 Haziran 2024.

Hayatı sanatla buluşturan Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV), yaz döneminde de eğitimlerine hız kesmeden devam edecek. “SanaTatil Yaz Okulu” ile Esenlerli çocuklar bu yazı da dolu dolu geçirecek.

8-16 yaş aralığındaki çocukların başvuru yapabileceği okulda resim, ebru, seramik, çini, drama, keman ve gitar eğitimleri alanında uzman eğitmenler tarafından verilecek.

28 Haziran’a kadar Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde yüz yüze devam edecek kayıtlar için ön değerlendirme 1-7 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Çocukların hem eğlenip hem öğreneceği eğitimler ise 8 Temmuz’da başlayıp 10 Ağustos’a kadar devam edecek. “SanaTatil Yaz Okulu” için detaylı bilgiye 444 0 073 nolu telefonlardan ulaşılabilecek. Workshoplarla zenginleşecek okula başvurular için siz de elinizi çabuk tutun.

sanatatil

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir