Villarreal 1-0 Real Madrid Maçı Özeti Golleri

14 Aralık 2015 Pazartesi 13:12

Karşılaşma az önce başladı. Oyuncular sahaya çıktı ve maç başlamak üzere. Real Madrid başlama vuruşunu yapacak olan taraf.

Villarreal 1-0 Real Madrid Maçı Özeti Golleri
90+5' Sahada pek bir hareketlilik yok. Oyunu vasat olarak tanımlayabiliriz. Oyunun üstünlüğü deplasman takımının elindeydi. Ev sahibi takım için defansın birinci önceliğe sahip olduğu açıkça görüldü. Deplasman takımı topa sahip olmaya dayalı bir oyun oynadı.
90+5'
 
Maçta skoru değiştirecek başka bir şey olmuyor ve hakem düdüğünü çalarak maçı bitiriyor.
90+4' Sergio Ramos (Real Madrid) ceza sahası içine yapılan harika ortada topla buluşmak üzere kendisine bir boşluk yaratıyor, ancak oyuncunun şutu üstten dışarı gidiyor. Pek de iyi bir şut izlediğimizi söyleyemeyiz.
90+3' Real Madrid oyuncusu gereğinden önce bir koşu yapıyor ve hakem düdüğünü çalarak ofsaytı belirliyor.
90+2'
 
Marcelino Garcia Toral takımının oyun planında bir takım değişiklikler yapmaya karar veriyor. Oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. Manuel Trigueros (Villarreal) sahayı terk ederken Tomas Pina (Villarreal) oyuna giriyor.
90+2'
 
Denis Suarez (Villarreal), Denis Suarez (Villarreal) için sarı kartını kullandı, yaptığı sert müdahaleden dolayı oyuncunun bu karara şaşırmaması gerek.
90'
 
Uzatma olarak en az 4 dakika daha oynanacak.
90'
 
Gareth Bale (Real Madrid) köşe vuruşunu kullanıyor, ancak top defans oyuncularını arasına gidiyor ve top uzaklaştırılıyor.
90' Cristiano Ronaldo (Real Madrid) ceza sahasına bir pas gönderiyor, ancak tehlike uzaklaştırılıyor. Defans oyuncularından başarılı bir hamle izledik. Top kornere çıkıyor. Real Madrid köşe vuruşundan önemli bir fırsat yakalıyor.
90' Villarreal oyuncuları topu ayaklarında tutuyor, ancak şimdi defans oyuncularından birisi araya giriyor.
89'
 
Sakatlanan Marcelo (Real Madrid) maça devam edemiyor. Oyundan çıkan oyuncunun yerine, Jese (Real Madrid) oyuna giriyor.
88'
 
Marcelo (Real Madrid) sakatlanıyor.
87' Cedric Bakambu (Villarreal) kendisine gönderilen güzel pası kontrol ettikten sonra şutunu çekiyor. Oyuncunu ceza sahasının kenarından kaleye gönderdiği top az farkla soldan dışarı gidiyor.
86' Nahuel Leiva (Villarreal) karara öfkeli. Topa sahip olmasına rağmen hakem ona faul çalıyor.
84'
 
Sakatlığından dolayı Eric Bailly (Villarreal) oyuna devam edemiyor ve yerine Antonio Rukavina (Villarreal) oyuna giriyor.
83'
 
Roberto Soldado (Villarreal) için maç bitti, taze kan olarak Nahuel Leiva (Villarreal) oyuna giriyor.
82' Manuel Trigueros (Villarreal) ceza sahasının kenarından tehlikeli bir pas gönderiyor. Ancak defans oyuncusu son dakikada gerekli reaksiyonu göstererek tehlikeyi uzaklaştırıyor.
80' James Rodriguez (Real Madrid) gerçekleştirdiği koşunun ardından yaklaşık 18 metre mesafeden şutunu çıkartıyor. Top çok az farkla sağ direğin dibinden dışarı gidiyor.
79'
 
Real Madrid köşe vuruşunu kısa kullanıyor.
79'
 
Hakem oyuncu değişikliğini işaret ediyor. Mateo Kovacic (Real Madrid) oyuna giriyor ve Casemiro (Real Madrid) oyundan çıkıyor.
78'
 
Oyuncu değişikliği. Isco (Real Madrid), Luka Modrić (Real Madrid) yerine oyunda.
78' Pepe (Real Madrid) ceza sahasına bir orta yapıyor, fakat top rakip defans tarafından uzaklaştırılıyor. Real Madrid köşe vuruşu kullanacak.
77' Real Madrid topa sahip oluyor ve kısa paslarla topu dolaştırıyor. Oyuncular defansın arkasına sarkmak için uygun anı kovalıyor.
75'
 
Şimdi istatistiklere bakma zamanı, toplam gol girişimleri: 6:16.
74' Roberto Soldado (Villarreal) rakibi formasından çekiyor ve Alberto Undiano Mallenco düdüğünü çalarak serbest vuruşa hükmediyor.
73' Ciddi bir sakatlığı olmayan Eric Bailly (Villarreal) oyuna yeniden dahil oluyor.
73' Karim Benzema (Real Madrid) kale alanında kendisine havadan gönderilen pasla buluşuyor ve yaptığı tehlikeli kafa vuruşunda top çok az farkla soldan dışarı gidiyor!
72'
 
Eric Bailly (Villarreal) çok sert bir müdahaleye maruz kalmışa benziyor. Oyuna devam edip edemeyeceğini göreceğiz.
72'
 
Bu faul kartı hak ediyor! Hakem Alberto Undiano Mallenco hareketi yapan Eric Bailly (Villarreal) için sarı kartını gösterdi.
70' Real Madrid topu güzel dolaştırıyor, ancak defans oyuncularından birisinin araya girmesiyle bu pas dolaşımı son buluyor.
68' Cristiano Ronaldo (Real Madrid) havadan gönderilen pası kontrol ediyor ve topu kaleye gönderiyor! Oyuncunun vuruşunda top az farkla üstten dışarı gidiyor. Kaleci bu pozisyonda çok şanslıydı!
67' Yardımcı hakem bayrağını kaldırıyor, zira Gareth Bale (Real Madrid) ofsayt tuzağına düşüyor.
67'
 
Luka Modrić (Real Madrid) köşe vuruşunu kullanıyor ancak top uzaklaştırılıyor.
67' Cristiano Ronaldo (Real Madrid) ceza sahasına bir orta yapıyor, ancak rakip defans hızlı bir şekilde araya giriyor. Top dışarıda. Real Madrid köşe vuruşu kazanıyor.
66' Gareth Bale (Real Madrid) tehlikeli bir orta yapıyor. Rakip defans topu yakalıyor ve tehlikeyi uzaklaştırıyor.
66'
 
Sergio Ramos (Real Madrid) yaptığı bu sert müdahalenin ardından sarı karttan başka bir şey beklememesi gerekir. Ve evet, sarı kart çıkıyor. Alberto Undiano Mallenco kartı tereddütsüz gösteriyor.
64' Keylor Navas (Real Madrid) çok güzel bir kurtarış yapıyor! Roberto Soldado (Villarreal) defans oyuncuları arasından çok kolay bir şekilde sıyrılıyor ve yerden uzak mesafeli şutunu gönderiyor. Oyuncunun vuruşunda top kalenin ortasına doğru gidiyor, ancak bu şuta hazırlıklı olan kaleci topu durduruyor.
64'
 
Maç izleyen seyirci sayısı 20468.
63' Real Madrid oyuncuları topa sahip oluyor ve çok sayıda ayağa pas yapıyorlar, ancak işte şimdi yaptıkları bir hata sonucu topu kaybediyorlar.
62'
 
Denis Suarez (Villarreal) tarafından kullanılan köşe vuruşu uzaklaştırılıyor.
61' Denis Suarez (Villarreal) ceza sahasına yaptığı güzel ortada takım arkadaşlarından birisine kafa vuruşu yapması için pozisyon hazırlamak istiyor. Ancak rakip defans forvet oyuncularından daha yükseğe sıçrıyor ve tehlikeyi engelliyor. Orta hakem köşe gönderini gösteriyor, Villarreal köşe vuruşunu kullanacak.
59' Cristiano Ronaldo (Real Madrid) altı pas içerisine gönderilen güzel pası kontrol ediyor ve bekletmeden çektiği şutta top şanssız bir şekilde sol direkten geri geliyor! Büyük bir fırsat kaçtı!
58' Gareth Bale (Real Madrid) pası alıyor ve yaklaşık 22 metreden vuruşunu yapıyor. Ancak bu başarısız vuruşun sonunda top farklı bir şekilde üstten dışarı gidiyor.
58' Marcelo (Real Madrid) takım arkadaşlarından birisini bulmak umuduyla ceza sahası içine güzel bir pas gönderiyor. Rakip defans oyuncuları araya girmeyi başarıyor ve tehlikeyi uzaklaştırıyor.
57' Gareth Bale (Real Madrid) ceza sahasına bir orta yapıyor, ancak Alphonse Areola (Villarreal) kalesinden çıkarak topu alıyor.
56'
 
James Rodriguez (Real Madrid) köşe vuruşunda topu ceza sahasına doğru gönderiyor, ancak defans oyuncuları araya giriyor.
56' Gareth Bale (Real Madrid) kendisine gönderilen pası kontrol ediyor ve ceza sahasında sol alt köşeye güzel bir vuruş yapacak kadar zamanı oluyor. Ancak kaleci Alphonse Areola (Villarreal) oyuncunun niyetini önceden kestiriyor ve güzel bir kurtarışla topu çıkartıyor. Yardımcı hakemin kararı doğru ve Real Madrid köşe vuruşu kullanacak.
55' Alberto Undiano Mallenco oyunu durduruyor. Pepe (Real Madrid) topu almak için gereğinden sert bir müdahalede bulunuyor ve faul yapıyor.
54' Sergio Ramos (Real Madrid) gösterdiği güzel bireysel çabanın ardından ceza sahasının kenarından akıl dolu bir vuruşla şansını deniyor, ancak top defans oyuncusundan dönüyor.
54'
 
Luka Modrić (Real Madrid) ceza sahasına kanattan sert bir orta yapıyor, ancak defans oyuncusu araya giriyor.
53'
 
James Rodriguez (Real Madrid) köşe vuruşunu kullanıyor, ancak rakip defans topu rahatça uzaklaştırıyor. Real Madrid köşe vuruşundan bir gol şansı yakalıyor.
53' Cristiano Ronaldo (Real Madrid) ceza sahasının kenarında kendisine gönderilen pası kontrol ediyor, ancak çektiği şutta defans oyuncusu akıl dolu bir müdahaleyle bu topu engelliyor. Real Madrid köşe vuruşu kazanıyor. Rakip takım bir tehlikeyle daha karşı karşıya.
51' James Rodriguez (Real Madrid) ceza sahasına güzel bir orta daha yapıyor. Ancak rakip defans topu güvenli bölgeye doğru uzaklaştırıyor.
50' Roberto Soldado (Villarreal) topu alıyor, düzeltiyor ve 20 metreden vuruşunu yapıyor, ancak kaleci Keylor Navas (Real Madrid) sağ alt köşeye giden bu şutu çıkartıyor.
49' BÜYÜK ŞANS! Gareth Bale (Real Madrid) gönderdiği güzel pasla topu Karim Benzema (Real Madrid) ile buluşturuyor, ancak oyuncu çerçeveyi bulamıyor ve ceza sahası içinden çektiği şut az farkla üst direğin üstündendışarı gidiyor!
49'
 
James Rodriguez (Real Madrid) korneri kullanıyor, ancak rakip defans topu tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.
49' Cristiano Ronaldo (Real Madrid) ceza sahasına yaptığı güzel pasla takım arkadaşlarından birisini bulmaya çalışıyor, ancak defans oyuncusu güzel bir reaksiyonla araya giriyor. Hakem düdüğünü çalıyor, Real Madrid köşe vuruşunu kullanacak.
48' Takım arkadaşının isabetli pasını kontrol eden Karim Benzema (Real Madrid) ceza sahası içinden bekletmeden şutunu çekiyor. Ancak oyuncunun isabetsiz vuruşunda top soldan dışarı gidiyor. Top kale çizgisinden sahayı terk ediyor ve Villarreal kale atışını kullanacak olan taraf.
47' Cedric Bakambu (Villarreal) tehlikeli bir müdahalede bulunuyor. Alberto Undiano Mallenco düdüğünü çalarak faulü veriyor.
46' Cristiano Ronaldo (Real Madrid) ceza sahası içinde kendisine gönderilen güzel pası kontrol ediyor ve hemen şutunu çekiyor. Top farklı bir şekilde üstten dışarı gidiyor.
46'
 
Devre arası sona erdi ve maç az sonra yeniden başlayacak. Oyuncular sahaya geri döndü ve ikinci yarı başlıyor.
45+1' Oyuncular tarafından sahaya konan futbol pek çekici değildi, ancak önümüzde bir 45 dakika daha var, ikinci yarıda oyuncuların daha iyi bir performans ortaya koymasını bekliyoruz. İlk yarının büyük bir bölümünde oyunu deplasman takımı kontrol ediyordu. Ev sahibi takım kontra ataklarla sonuca gitmeye çalışırken, deplasman takımı topa mümkün olduğunca çok sahip olmaya çalışıyor.
45+1'
 
Karşılaşmanın ilk yarısı sona erdi.
45' Jonathan dos Santos (Villarreal) topu ceza sahasına doğru gönderiyor, ancak rakip defans oyuncularından birisi hızlı bir reaksiyonla topu uzaklaştırıyor.
44' Denis Suarez (Villarreal) topla ceza sahası içine giriyor, ancak Keylor Navas (Real Madrid) hızlı bir reaksiyonla kalesinden çıkarak oyuncuyu durduruyor.
42' Real Madrid kısa paslar yaparak topa sahip oluyor ve rakip defansı açarak gol pozisyonu yakalamaya çalışıyorlar.
40'
 
Real Madrid köşe vuruşunu kısa pasla kullanıyor. Oyuncu topu hemen en yakındaki takım arkadaşına gönderiyor.
40' Marcelo (Real Madrid) kendisine müdahale etmek isteyen oyuncuları birer birer geçiyor, ancak rakip oyunculardan birisi sonunda yerinde bir müdahaleyle topu uzaklaştırıyor. Real Madrid lehine köşe vuruşu kararı verildi. Orta hakem ve yardımcı hakem köşe gönderini işaret ediyor.
38' Önemli bir pozisyon. Cristiano Ronaldo (Real Madrid) hücumdayken faul yapıyor. Alberto Undiano Mallenco pozisyonu yakından görüyor ve düdüğünü çalıyor. Cristiano Ronaldo (Real Madrid) itiraz ediyor, ancak hakemin kararı değişmeyecek.
36' Cedric Bakambu (Villarreal) kendisine gönderilen isabetli pasta ceza sahası içinde bir boşluk yakalıyor ve çektiği şutta top az farkla üstten dışarı gidiyor.
35' Kanattan yapılan uzak mesafeli ortada güzel pozisyon alan Karim Benzema (Real Madrid) topla buluşuyor, ancak rakip defans topu uzaklaştırıyor.
34'
 
Top köşe vuruşundan Jonathan dos Santos (Villarreal) tarafından ceza alanına gönderiliyor, ancak defans oyuncularından birisi topu uzaklaştırıyor.
34' Yerden gönderilen güzel pası Cedric Bakambu (Villarreal) kontrol ediyor. Ancak, dikkatli rakip defans oyuncuları topu uzaklaştırıyor. Top kornere çıkıyor. Villarreal atağı devam edecek.
33' Marcelo (Real Madrid) taç çizgisinin yakınından ceza sahasına orta yapıyor, ancak oyuncu istediği vuruşu yapamıyor ve tehlike iyi organize olmuş defans tarafından uzaklaştırılıyor.
31'
 
Alberto Undiano Mallenco cebinden sarı kartını çıkartıyor ve Marcelo (Real Madrid) için kullanıyor.
31' Luka Modrić (Real Madrid) yakaladığı boşluğa giriyor ve ceza sahasının kenarından şutunu çekiyor, ancak defans oyuncusu bu şutu engelliyor.
29' Real Madrid serbest vuruşu kısa pas yaparak kullanıyor.
28' Manuel Trigueros (Villarreal) çok sert bir müdahalede bulunuyor. Bu harekete tolerans göstermeyen Alberto Undiano Mallenco düdüğünü çalarak faulü belirliyor. Real Madrid serbest vuruş kazandı.
28' Gareth Bale (Real Madrid) tarafından ceza sahasına havadan yapılan orta başarısız oluyor ve rakip defans topa sahip oluyor.
27' Cedric Bakambu (Villarreal) inanılmaz bir şekilde defans oyuncularının arasından sıyrılıyor, ancak vuruşu yeterince isabetli olmuyor. Oyuncunun yakın mesafeden yaptığı vuruş az farkla soldan dışarı gidiyor.
26' Roberto Soldado (Villarreal) tarafından yapılan pasta top hiçbir takım arkadaşını bulmuyor.
24' Gareth Bale (Real Madrid) gönderdiği güzel ortayla topu Karim Benzema (Real Madrid) ile buluşturuyor. Ancak oyuncunun şutu üstten dışarı gidiyor ve oyuncu bu pozisyondan yararlanamıyor. Top sahanın dışına çıkıyor ve Villarreal şimdi kale vuruşunu kullanacak.
23' Pepe (Real Madrid) takım arkadaşını topla buluşturmak için sahanın diğer tarafından uzun bir pas gönderiyor, ancak başarısız oluyor. Hem orta hakem hem de yardımcı hakem Villarreal lehine taç atışını işaret ediyor.
22' Alberto Undiano Mallenco düdüğünü çalıyor ve hücumda olan Cristiano Ronaldo (Real Madrid) tarafından yapılan faulü belirliyor. Hakemin kararı doğru.
20' James Rodriguez (Real Madrid) güzel pasta ceza sahası dışında topla buluşuyor, tehlikeli bir noktadan vuruş yapıyor, ancak şut rakip defans oyuncusundan dönüyor.
19' Roberto Soldado (Villarreal) defansın arasından gönderilen ve kendisini oldukça önemli bir pozisyona sokacak olan pası kontrol etmeye çalışıyor, ancak defans oyuncularından birisi araya giriyor.
18' Danilo (Real Madrid) harika bir orta yapıyor, anca rakip defans oyuncuları önce davranarak topu kafayla uzaklaştırıyor.
16' Sergio Ramos (Real Madrid) ceza sahasında hızlı bir şekilde pozisyon aldı ve yükselerek köşe vuruşundan gelen ortada topla buluştu. Oyuncu yaptığı vuruşta kaleyi bulamadı ve top az farkla soldan dışarı gitti.
16'
 
Top oyun alanını sınırlayan çizgileri terk etti. Real Madrid köşe vuruşundan golü bulmaya çalışacak.
16' Marcelo (Real Madrid) topu kalenin önüne doğru göndermeye çalışıyor, ancak rakip defans tehlikeyi uzaklaştırıyor.
15' Real Madrid oyuncuları kısa paslar yaparak bir şut pozisyonu yakalamaya çalışıyor.
14' Cedric Bakambu (Villarreal) rakibi ile giriştiği top kapma mücadelesinde faul yapıyor.
13' Cristiano Ronaldo (Real Madrid) gönderdiği harika pasla topu Gareth Bale (Real Madrid) ile buluşturmaya çalışıyor, ancak Alphonse Areola (Villarreal) kalesini terk ederek topu kontrol ediyor ve bu organizasyondan sonuç alınamıyor.
11' Roberto Soldado (Villarreal) topu kontrol ediyor ve rakibini geçmeye çalışıyor. Oyuncu rakibini geçiyor, ancak fakat bir faul yapıldığını tespit eden Alberto Undiano Mallenco oyunu durduruyor.
11' Eric Bailly (Villarreal) küçük bir sakatlık geçiriyor, ancak oyuna devam edebilecekmiş gibi görünüyor.
10'
 
Eric Bailly (Villarreal) için şanssız bir an. Az sonra oyuncunun sakatlığının ne kadar ciddi olduğunu öğreneceğiz.
8'
 
Olağanüstü bir takım oyunu ve harika bir gol! Cedric Bakambu (Villarreal) tarafından topun gönderildiği yerde boşta kalan Roberto Soldado (Villarreal) yerden bir vuruş yapıyor ve kaleci Keylor Navas (Real Madrid) mağlup oluyor. 1:0.
8' Marcelo (Real Madrid) ceza sahasına gönderdiği güzel topla topu Gareth Bale (Real Madrid) ile buluşturmaya çalışıyor, ancak oyuncunun ceza sahasının ortasından yaptığı kafa vuruşunda top birkaç santimetre farkla üstten dışarı gidiyor.
7' Gareth Bale (Real Madrid) için bayrak kalkıyor. Oyuncu defansın arkasına sarkıyor, ancak bunu biraz erken yapınca ofsayta düşüyor.
6' Sahayı baştan başa kat eden başarısız bir pas izledik. Gareth Bale (Real Madrid) topu kontrol etmek için elinden geleni yaptı, ancak topa yetişemedi.
5' Eric Bailly (Villarreal) hücumdayken bir faul yapıyor ve hakem Alberto Undiano Mallenco hemen serbest vuruşu veriyor.
5' Jonathan dos Santos (Villarreal) ceza sahası dışından yaptığı pasta takım arkadaşını bulmaya çalışıyor, ancak rakip defans hızlı bir reaksiyon gösteriyor ve tehlikeyi uzaklaştırıyor.
4' Jonathan dos Santos (Villarreal) ceza sahasının çizgisinde güzel bir pas alıyor ve topu kaleye gönderiyor. Top sol direkten dönüyor. Oyuncu için şanssız bir an.
2' Yerden gönderilen isabetli pası kontrol eden Bruno (Villarreal), ceza sahası kenarında bir boşluk yakalıyor, ancak yaptığı isabetsiz vuruşta top farklı bir şekilde soldan dışarı gidiyor.
1'
 
Jonathan dos Santos (Villarreal) köşe vuruşunda takım arkadaşlarından birisini bulmaya çalışıyor, ancak rakip defans bu topu engelliyor.
1' Jonathan dos Santos (Villarreal) pasını göndermeye çalışıyor, ancak rakip oyuncu engelliyor. Villarreal rakiplerini topu kornere atmaya mecbur etti.
Anahtar Kelimeler
banner20

Yorum Gönder

@name x