Real Sociedad 0-1 Real Madrid Maçı Geniş Özeti Golleri

30 Nisan 2016 Cumartesi 20:07

Real Sociedad 0-1 Real Madrid Maçı Geniş Özeti Golleri

Real Sociedad 0-1 Real Madrid Maçı Geniş Özeti Golleri
90+2' Her iki takımın da ortaya koyduğu performans ancak vasat olarak tanımlanabilir. Sadece birkaç heyecan verici pozisyon yaşandı ve seyircilerin bu maçtan beklentisi kesinlikle bu değildi. Deplasman takımı için muhteşem bir maç oldu, daha iyi olan taraf onlardı. Ev sahibi takım hızlı kontra ataklarla fırsat yakalamaya çalıştı. Deplasman takımının taktiği ise geriden oyun kurmaya dayalıydı.
90+2'
 
Hakem maçın son düdüğünü çaldı.
90+2' David Zurutuza (Real Sociedad) kale önünde bir boşluk yakalıyor ve serbest vuruştan gelen topla buluşuyor. Oyuncunun kafa vuruşunda top sol alt köşeye doğru gidiyor, ancak kaleci Keylor Navas reflekslerini konuşturarak güzel bir kurtarış yapıyor ve bu şutu çıkartıyor.
90'
 
Uzatma olarak en az 2 dakika daha oynanacak.
90' Mikel Gonzalez (Real Sociedad) köşe vuruşundan gelen topa kafa vuruyor, ancak oyuncu yaptığı kafa vuruşunda hedefi bulamıyor ve top üstten dışarı gidiyor.
90'
 
Köşe vuruşu. Atışı Asier Illarramendi (Real Sociedad) kullanacak.
90' Bautista Orgilles Jon (Real Sociedad) ceza sahasına orta yapıyor. Ancak, rakip defans topu uzaklaştırarak tehlikeyi engelliyor.
87'
 
Mikel Oyarzabal (Real Sociedad) korneri kullanıyor, ancak defans oyuncularından birisi yerinde reaksiyon gösteriyor ve yükseklere sıçrayarak topu kafa vuruşuyla uzaklaştırıyor.
87' David Zurutuza (Real Sociedad) ortayı yapıyor, ancak rakip defans oyuncuları topu tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor. Yardımcı hakem köşe gönderini gösteriyor, Real Sociedad köşe vuruşu kullanacak.
85'
 
Eusebio Sacristan bir değişiklik yapmaya karar veriyor. Litri (Real Sociedad), Yuri Berchiche yerine oyuna giriyor.
85'
 
Oyuncu değişikliği. Luka Modricsahayı terk ediyor ve yerini Mateo Kovacic (Real Madrid) alıyor.
83' Joseba Zaldua (Real Sociedad) taç çizgisi yakınlarından hiç tereddüt etmeden güzel bir orta yapıyor. Ancak oyuncu bu ortayla hiçbir takım arkadaşını topla buluşturamıyor.
82' Xabi Prieto (Real Sociedad) ceza sahasına orta yapıyor, ancak Keylor Navas çok yakınına gelen topu kontrol ediyor.
80'
 
Gol! Gareth Bale (Real Madrid) skoru 0:1 yapıyor. Oyuncu diğerlerinden daha yükseğe çıkarak Lucas tarafından yapılan harika ortada topla buluşuyor ve yakın mesafeden yaptığı kafa vuruşuyla topu kalenin sağ tarafına gönderiyor. Geronimo Rulli bu pozisyonda tamamen çaresiz kaldı.
78'
 
Top köşe vuruşundan Luka Modric (Real Madrid) tarafından ceza alanına gönderiliyor, ancak defans oyuncularından birisi topu uzaklaştırıyor.
78' Jese (Real Madrid) ceza sahasının hemen dışından yaptığı vuruşta kaleci Geronimo Rulli zor anlar yaşıyor, ancak topu çıkartmayı başarıyor. Real Madrid köşe vuruşu kullanacak.
77'
 
Maç izleyen seyirci sayısı 26426.
77' Danilo (Real Madrid) ceza sahasına tehlike yaratacak cinsten bir orta yapıyor, ancak rakip defans araya giriyor.
76'
 
Oyuncu değişikliği hazırlıkları tamamlandı. Kulübeden gelen Bautista Orgilles Jon (Real Sociedad) sahaya girerken, Bruma oyundan çıkıyor.
76' Gareth Bale (Real Madrid) ve Jese arasında güzel bir paslaşma gerçekleşiyor, ancak oyunu iyi okuyan kaleci Geronimo Rulli topu uzaklaştırıyor ve atak son buluyor.
75'
 
Oyun kurallarına aykırı hareket eden Luka Modric (Real Madrid) sarı kartı görüyor.
74' Jese (Real Madrid) ceza alanına girerek pasla buluşuyor ve çektiği şutla topu kalenin ortasına doğru gönderiyor. Ancak bu şuta hazırlıklı olan kaleci Geronimo Rulli güzel bir kurtarışla bu topu çıkartıyor.
73'
 
Oyuncu değişikliği. James Rodriguez sahayı terk ederken, Isco (Real Madrid) oyuna dahil oluyor.
72' Bruma (Real Sociedad) kendisine gönderilen isabetli pası kontrol ettikten sonra uzak mesafeli bir vuruşla şansını denemeye karar veriyor. Oyuncunun güzel vuruşunda top yerden kalenin ortasına gidiyor. Ancak önü açık olan Keylor Navas bu şutu görüyor ve rahat bir kurtarış yapıyor.
71' Bruma (Real Sociedad) uzaklardan kazanılan serbest vuruşta topu doğrudan kaleye gönderiyor, ancak oyuncunun şutunda top tribünlere gidiyor.
69' Casemiro (Real Madrid) rakibine çirkin bir müdahalede bulunuyor, ancak hakem pozisyona müdahale etmiyor. Real Sociedad serbest vuruş kullanacak.
68'
 
Teknik direktör oyuncu değişikliği yapmaya karar veriyor ve Markel Bergara çıkarken Diego Reyes (Real Sociedad) oyunda.
65'
 
Oyuncu değişikliği. Jese (Real Madrid), Borja Mayoral Moya yerine sahadaki yerini alıyor.
64'
 
Joseba Zaldua (Real Sociedad) kurallara aykırı hareket etti ve sarı kartı gördü.
64' David Zurutuza (Real Sociedad) tarafından ceza sahasına havadan gönderilen güzel pasta rakip defans oyuncuları araya girerek tehlikeyi uzaklaştırıyor.
62'
 
Nacho (Real Madrid) faul yapıyor ve sarı kartı görüyor. Oyuncu hakemin kararından memnun değil.
59'
 
Sergio Ramos (Real Madrid) yaptığı müdahaleden dolayı sarı kart görüyor. Oyuncu bu kararı beğenmiş gibi görünmüyor, ancak hakem Alberto Undiano Mallenco itirazları kabul etmiyor.
59' Ceza sahası içinde seken topu kontrol eden ve yerden kalenin ortasına doğru güzel bir vuruş yapan Gareth Bale (Real Madrid) önemli bir fırsattan yararlanamıyor. Oyuncunun yaptığı vuruşu reflekslerini gösteren ve harika bir şekilde uzanarak bu şutu çıkartan Geronimo Rulli engelliyor. Harika bir kurtarış!
58' James Rodriguez (Real Madrid) harika bir orta yapıyor, anca rakip defans oyuncuları önce davranarak topu kafayla uzaklaştırıyor.
58' Gareth Bale (Real Madrid) hareketlendiğinde yardımcı hakem çoktan bayrağını kaldırmıştı bile.
57' Danilo (Real Madrid) kaleye şutunu çekiyor, ancak top sağdan dışarı gidiyor.
56'
 
Keylor Navas yükselerek Bruma (Real Sociedad) tarafından kullanılan kornerden gelen topu alıyor.
55'
 
Bruma (Real Sociedad) tarafından kullanılan köşe vuruşu uzaklaştırılıyor. Top oyun alanını sınırlayan çizgileri terk etti. Real Sociedad köşe vuruşundan golü bulmaya çalışacak.
55' David Zurutuza (Real Sociedad) ceza sahası içinde pası kontrol ediyor ve kaleye oldukça tehlikeli bir vuruş yapıyor, ancak araya girip topu engelleyen defans oyuncusu gol kutlamalarına engel oluyor. Kalecinin bu topu çıkartıp çıkartamayacağını söylemek çok zor. Top kornere çıkıyor. Real Sociedad atağı devam edecek.
54' James Rodriguez (Real Madrid) tarafından top serbest vuruştan ceza alanına gönderiliyor. Ancak, dikkatli defans tarafından top uzaklaştırılıyor.
52' Mikel Oyarzabal (Real Sociedad) takımı hücumdayken faul yapıyor.
51'
 
Bruma (Real Sociedad) tarafından kullanılan köşe vuruşunda kaleci Keylor Navas araya giriyor.
51' David Zurutuza (Real Sociedad) pasını göndermeye çalışıyor, ancak rakip oyuncu engelliyor. Real Sociedad rakiplerini topu kornere atmaya mecbur etti.
50' Mikel Oyarzabal (Real Sociedad) güzel bir bireysel koşu yapıyor, ancak rakip oyuncu onu engelliyor ve şans yakalayamıyor.
48'
 
Maçın hakemi Alberto Undiano Mallenco sert hareketinden dolayı Xabi Prieto (Real Sociedad) için sarı kartını kullanıyor.
48' Gareth Bale (Real Madrid) köşe vuruşunda topla buluşuyor, ancak yaptığı kafa vuruşu üstten dışarı gidiyor.
48'
 
Luka Modric (Real Madrid) köşe vuruşunu kullanacak.
47' Danilo (Real Madrid) taç çizgisinin yakınından ceza sahasına orta yapıyor, ancak oyuncu istediği vuruşu yapamıyor ve tehlike iyi organize olmuş defans tarafından uzaklaştırılıyor. Top oyun alanını sınırlayan çizgilerin dışına çıkıyor. Real Madrid köşe vuruşu kazanıyor.
46'
 
Hakem düdüğü ile ikinci yarı başladı.
45+1' Oyuncular tarafından sahaya konan futbol pek çekici değildi, ancak önümüzde bir 45 dakika daha var, ikinci yarıda oyuncuların daha iyi bir performans ortaya koymasını bekliyoruz. İlk 45 dakikada çok daha etkin ve isabetli bir oyun ortaya koyan deplasman takımının üstünlüğünü gördük. Ev sahibi takım sürekli kontra ataklarla rakip defansı geçmeye çalışıyor. Deplasman takımı ise pas kombinasyonları ile üstünlüğünü kabul ettirmeye çalışıyor.
45+1'
 
Alberto Undiano Mallenco düdüğünü çalarak ilk yarıyı bitiriyor.
45+1' Raphael Varane (Real Madrid) rakip defans oyuncuları arasından en yükseğe sıçrayarak köşe vuruşunda topla buluşarak kafa vuruşuyla kaleciyi geçmeye çalışıyor, ancak bu vuruş isabetsiz oluyor ve top dışarı çıkıyor.
45+1'
 
Korner. Köşe gönderine doğru ilerleyen Luka Modric (Real Madrid) atışı kullanmak için hazırlanıyor.
45' Gareth Bale (Real Madrid) tarafından ceza sahasına havadan yapılan orta başarısız oluyor ve rakip defans topa sahip oluyor. Real Madrid oyuncuları güzel bir iş çıkartıyor ve köşe vuruşu kazanıyor.
45' Güzel bir takım oyunu sonucunda Joseba Zaldua (Real Sociedad) ceza alanı kenarında topla buluşuyor, ancak oyuncu topu az farkla sağdan dışarı gönderiyor.
42'
 
Markel Bergara (Real Sociedad), Markel Bergara (Real Sociedad) için sarı kartını kullandı, yaptığı sert müdahaleden dolayı oyuncunun bu karara şaşırmaması gerek.
42' David Zurutuza (Real Sociedad) seken topu ceza sahasının hemen dışında kontrol ediyor, ancak oyuncunun vuruşu defans oyuncusundan dönüyor.
41' Nacho (Real Madrid) yaptığı harika bireysel koşunun ardından güzel bir vuruş yapıyor, ancak kaleci Geronimo Rulli harika bir kurtarışla yerden kalenin ortasına giden bu topu çıkartıyor ve skor değişmiyor.
41'
 
Gareth Bale (Real Madrid) sarı kartı görüyor.
40' Yardımcı hakem ofysatı işaret ediyor ve orta hakem ona uyuyor. Bruma (Real Sociedad) ofysata yakalanan isim.
39' Danilo (Real Madrid) ceza sahasının hemen dışından sert bir şut çekiyor, ancak bu defans tarafından engellenen bu vuruş kaleci için büyük bir tehdit oluşturmadı.
39' Nacho (Real Madrid) biraz fazla sert bir müdahalede bulunuyor.
36'
 
Bu faul kartı hak ediyor! Hakem Alberto Undiano Mallenco hareketi yapan Asier Illarramendi (Real Sociedad) için sarı kartını gösterdi.
34' Gareth Bale (Real Madrid) takım arkadaşını topla buluşturmak için sahanın diğer tarafından uzun bir pas gönderiyor, ancak başarısız oluyor.
33' Borja Mayoral Moya (Real Madrid) tarafından yapılan müdahale gereğinden sert oldu ve Alberto Undiano Mallenco oyunu durdurarak serbest vuruş verdi.
31' James Rodriguez (Real Madrid) serbest vuruştan orta yapıyor, ancak hazır bekleyen rakip defans oyuncuları araya girerek ortanı hedefini bulmasını engelliyor.
28' Markel Bergara (Real Sociedad) ceza sahasının dışından şutunu çekiyor, ancak oyuncunun bu şutu engelleniyor.
27' James Rodriguez (Real Madrid) ceza sahasının kenarından şutunu çekiyor. Top kaleye doğru gidiyor, ancak Geronimo Rulli güzel bir kurtarışla topun ağlara gitmesini engelliyor.
25' Bruma (Real Sociedad) ve Xabi Prieto arasında güzel bir paslaşma gerçekleşiyor, ancak oyunu iyi okuyan kaleci Keylor Navas topu uzaklaştırıyor ve atak son buluyor.
25' Her türlü tehlikeye hazırlıklı bekleyen defans, Danilo (Real Madrid) tarafından yapılan tehlikeli ortada topu uzaklaştırıyor.
23'
 
Bruma (Real Sociedad) köşe vuruşunda topu ortalıyor, ancak defans oyuncularından birisi topun önüne geçerek ortayı kesiyor.
23' Xabi Prieto (Real Sociedad) rakip oyuncuyu çalımlamak isterken rakip oyuncu topu uzaklaştırmayı başarıyor. Real Sociedad korner kullanacak.
21' James Rodriguez harika bir top çıkartıyor. Gareth Bale (Real Madrid) yakın mesafeden çok daha iti bir kafa vuruşu yapmalıydı, oyuncu topu az farkla soldan dışarı gönderiyor.
21' Casemiro (Real Madrid) umut vaat eden bir pozisyonu kaçırdı ve topu açık farkla soldan dışarı gönderdi.
20' Luka Modric (Real Madrid) ceza sahasına bir pas gönderiyor, ancak tehlike uzaklaştırılıyor. Defans oyuncularından başarılı bir hamle izledik.
18' Yardımcı hakem bayrağını kaldırıyor ve hakemin düdüğü ile maç duruyor. Borja Mayoral Moya (Real Madrid) ofsayta düşen oyuncu.
17' David Zurutuza (Real Sociedad) önemli bir gol pozisyonu yakalıyor. Oyuncu yakaladığı boşlukta uzak mesafeden şansını deniyor ve yerden yaptığı vuruşla topu kalenin ortasına gönderiyor. Oyuncunun güzel vuruşunu kaleci Keylor Navas harika bir kurtarışla çıkartıyor!
16' James Rodriguez (Real Madrid) ceza sahasındaki takım arkadaşlarından birisine kafa vuruşu için pozisyon hazırlamak istedi, ancak başarısız oldu. Oyuncu kötü bir vuruş yaptı ve orta hedefini bulmadı.
16' Gareth Bale (Real Madrid) ceza sahasında hızlı bir şekilde pozisyon aldı ve köşe vuruşundan gelen ortada topla buluştu. Oyuncu güzel bir kafa vuruşu yaptı, ancak top az farkla soldan dışarı gitti.
15'
 
James Rodriguez (Real Madrid) ceza sahasına orta yapmak üzere topu köşe gönderinin yanına yerleştiriyor.
15' James Rodriguez (Real Madrid) ceza sahasına güzel bir orta daha yapıyor. Ancak rakip defans topu güvenli bölgeye doğru uzaklaştırıyor. Real Madrid köşe vuruşundan bir gol şansı yakalıyor.
14' Joseba Zaldua (Real Sociedad) kayarak yaptığı müdahale ile rakibini düşürüyor. Alberto Undiano Mallenco oyunu durduruyor, ancak kart gösterebileceği bu pozisyonda sadece uyarı geliyor.
12' Defansın arkasına sarkan Mikel Oyarzabal (Real Sociedad) ofsayta düştü ve yardımcı hakem bayrağını kaldırdı. Rakip takım endirekt serbest vuruş kullanacak.
12' Sergio Ramos (Real Madrid) rakip defans oyuncuları arasından en yükseğe sıçrayarak köşe vuruşunda topla buluşarak kafa vuruşuyla kaleciyi geçmeye çalışıyor, ancak bu vuruş isabetsiz oluyor ve top dışarı çıkıyor.
11'
 
Luka Modric (Real Madrid) köşe vuruşunu kullanacak.
11' Danilo (Real Madrid) topu aradan gönderemiyor ve atak kesiliyor. Real Madrid köşe vuruşu kullanacak.
9'
 
James Rodriguez (Real Madrid) başarısız bir köşe vuruşu kullandı.
9' James Rodriguez (Real Madrid) şu anda kendisinden utanıyor olmalı. Oyuncu kendisine gönderilen harika pası kontrol ediyor, ancak altı pas içinden yaptığı vuruş tam bir hayal kırıklığı oluyor. Oyuncunun bu kötü vuruşu bu şutu kaleci Geronimo Rulli için çok basit bir pozisyon haline getiriyor. Real Madrid lehine köşe vuruşu kararı verildi. Orta hakem ve yardımcı hakem köşe gönderini işaret ediyor.
9' Güzel bir defans örneği. James Rodriguez (Real Madrid) gönderdiği pasla topu ceza sahası içindeki Lucas ile buluşturmaya çalışıyor, ancak defans oyuncusu araya giriyor.
6' Luka Modric (Real Madrid) ofsayta yakalandı!
4' Geronimo Rulli için bu vuruşta onu kaygılandıracak herhangi bir şey yok. James Rodriguez gönderdiği pasla topu Gareth Bale (Real Madrid) ile buluşturuyor, ancak oyuncu hedefi bulamıyor. Ceza sahasının içinden yapılan vuruşta top farklı bir şekilde soldan dışarı gidiyor.
2' Casemiro (Real Madrid) yaptığı hareketin kurallara aykırı olduğunu biliyor olmalı. Oyuncunun yaptığı bu dikkatsiz müdahalenin ardından Alberto Undiano Mallenco düdüğünü çalıyor.
1'
 
Maç başladı, keyifli bir maç izleyeceğimizi umuyoruz!
Anahtar Kelimeler
banner20

Yorum Gönder

@name x