Real Madrid 10-2 Vallecano Maçı Özeti Golleri

20 Aralık 2015 Pazar 19:23

Artık her şey hazır ve günün maçı başlıyor. Real Madrid takımı oyuncuları başlama vuruşunu yapacak.

Real Madrid 10-2 Vallecano Maçı Özeti Golleri
90+3' İşte güzel futbol böyle olmalı. Aksiyon ve heyecan dolu ve bol gol pozisyonlu. Sonraki maçlar için beklentiler oldukça yüksek. Oyunu kontrol eden ve topu dolaştıran Real Madrid bugün daha iyi olan taraftı. Ev sahibi takım oyunun her alanında rakibini ezdi. Deplasman takımı oyunu ileri taşımak konusunda pek varlık gösteremedi.
90+3'
 
Ignacio Iglesias Villanueva saatini kontrol ediyor ve maçı bitiriyor.
90'
 
Dördüncü hakem 2 dakikalık uzatma gösteriyor.
90'
 
Gol! Mateo Kovacic (Real Madrid) topu Karim Benzema (Real Madrid) ile oynuyor, oyuncu büyük bir kararlılık örneği sergileyerek defans oyuncularından önce topu alıyor ve ceza sahası içinde sağ alt köşeden ağlara gönderiyor. 10:2.
89' Ceza sahasında bekleyen oyunculardan hiçbirisi Alvaro Arbeloa (Real Madrid) tarafından gönderilen pasta topla buluşamıyor. Oyuncunun bir dahaki sefere daha isabetli bir vuruş yapması gerekiyor.
88' Cristiano Ronaldo (Real Madrid) ofsayta yakalandı!
87'
 
Luka Modric (Real Madrid) köşe vuruşunu kullanıyor, ancak gönderdiği top rakip oyuncularda kalıyor.
87' Cristiano Ronaldo (Real Madrid) tarafından ceza sahası içinden çekilen şut rakip defans oyuncusundan dönüyor. Real Madrid köşe vuruşu kazandı.
85' Mateo Kovacic (Real Madrid) ceza sahası içerisinde bir boşluk buluyor ve kaleye şutunu gönderiyor, ancak top üstten dışarı gidiyor.
85'
 
Real Madrid tarafından kullanılan köşe vuruşundan yapılan ortada top defans oyuncularından birisi tarafından rahatlıkla uzaklaştırılıyor.
84' Çok önemli bir gol fırsatı! Karim Benzema (Real Madrid) ceza sahasına hareketlenerek gönderilen güzel pasta topu kontrol ediyor ve şutunu çekiyor, ancak bu şutu rakip defans oyuncusu kayarak engelliyor. Korner. Real Madrid bu duran top fırsatından yararlanmaya çalışacak.
83' Ignacio Iglesias Villanueva, Luka Modric (Real Madrid) tarafından yapılan sert müdahaleyi görüyor ve düdüğünü çalarak oyunu durduruyor.
80'
 
Oyundan çıkan Ze Castro (Vallecano) için maç sona ererken, oyuna Jonatan Montiel Caballero (Vallecano) giriyor.
79'
 
GOL! Atakta kilit rol oynayan Luka Modric (Real Madrid) çok önemli bir iş yaptı. Oyuncu topu Karim Benzema (Real Madrid) ile buluşturdu ve Karim Benzema (Real Madrid) tarafından sol alt köşeye yapılan vuruşta Yoel Rodriguez (Vallecano) mağlup oldu. 9:2.
79'
 
Toni Kroos (Real Madrid) köşe vuruşunu paslaşarak bekletmeden kullanıyor.
79' Alvaro Arbeloa (Real Madrid) ceza sahasının kenarından kaleye doğru yaptığı vuruşta önemli bir fırsattan yararlanamıyor. Yoel Rodriguez (Vallecano) çok başarılı bir kalecilik örneği göstererek kalenin ortasından ağlara gitmek üzere olan topu durduruyor. Hakem köşe vuruşunu işaret ediyor, Real Madrid bu vuruşu kullanacak.
77' BÜYÜK ŞANS! Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Karim Benzema (Real Madrid) tarafından kendisine gönderilen güzel pasta ceza sahası içinden yaptığı vuruşta topu az farkla sağdan dışarı gönderiyor.
77' Kaleci Keylor Navas (Real Madrid) için çok basit bir pozisyon. Marin Ruz Quini (Vallecano) kendisine gönderilen pası kontrol ettikten sonra bir boşluk yakalıyor, ancak yaptığı vuruşta top yerden kalenin tam ortasına, hazır bekleyen kalecinin kucağına gidiyor.
76' Cristiano Ronaldo (Real Madrid) isabetli pasta topla buluşuyor ve uzun mesafeli vuruşla kaleciyi yokluyor. Ancak top üstten dışarı çıkıyor.
74'
 
Oyuncu değişikliği. Alvaro Arbeloa (Real Madrid) sahaya girerken Gareth Bale (Real Madrid) oyundan çıkıyor.
72'
 
Maçın hakemi Ignacio Iglesias Villanueva sert hareketinden dolayı Danilo (Real Madrid) için sarı kartını kullanıyor.
70'
 
Gareth Bale (Real Madrid) ceza sahası içinde büyük bir fırsat yakalıyor ve topu ağlara gönderiyor.
69' Sergio Ramos (Real Madrid) ceza sahasında kendisine bir boşluk buluyor ve köşe vuruşundan gelen topla buluşuyor, oyuncunun yaptığı kafa vuruşunda top kalenin ortasına gidiyor ve kaleci bu şutu engelliyor.
68'
 
Köşe vuruşu. Topun aşındaki oyuncu Luka Modric (Real Madrid).
68' Mateo Kovacic (Real Madrid) ceza sahasının kenarından tehlikeli bir pas gönderiyor. Ancak defans oyuncusu son dakikada gerekli reaksiyonu göstererek tehlikeyi uzaklaştırıyor. Top oyun alanını sınırlayan çizgilerin dışına çıkıyor. Real Madrid köşe vuruşu kazanıyor.
67' Cristiano Ronaldo (Real Madrid) kale alanında kendisine havadan gönderilen pasla buluşuyor ve yaptığı tehlikeli kafa vuruşunda top çok az farkla sağdan dışarı gidiyor!
66'
 
Köşe vuruşu Toni Kroos (Real Madrid) tarafından kısa pasla kullanılıyor.
66' Cristiano Ronaldo (Real Madrid) topu ceza sahası içindeki arkadaşlarıyla buluşturamıyor ve pas rakip tarafından engelleniyor. Top dışarıda. Real Madrid köşe vuruşu kazanıyor.
65'
 
Oyuncu değişikliği zamanı geldi. James Rodriguez (Real Madrid) için maç sona erdi; yerini Mateo Kovacic (Real Madrid) alacak.
63'
 
İşte oyuncu değişikliği. Lass Bangoura (Vallecano) oyundan çıkarken, Francisco Jemez Martin oyuna girecek olan Bebe (Vallecano) yanında taktik veriyor.
62'
 
Oyuncu değişikliği yapılmak üzere. Marcelo (Real Madrid) yerine Lucas Vazquez (Real Madrid) oyuna giriyor.
61'
 
Top ağlarda! Cristiano Ronaldo (Real Madrid) topu Gareth Bale (Real Madrid) ile buluşturuyor ve oyuncu topu yakın mesafeden zorlanmadan ağlara gönderiyor. 7:2.
59' Lass Bangoura (Vallecano) yaptığı harika bireysel koşunun ardından güzel bir vuruş yapıyor, ancak kaleci Keylor Navas (Real Madrid) harika bir kurtarışla yerden kalenin ortasına giden bu topu çıkartıyor ve skor değişmiyor.
57' James Rodriguez (Real Madrid) tehlike yaratabilecek bir orta yapıyor, ancak oyuncu takım arkadaşlarından herhangi birisini bulamıyor.
56' Marin Ruz Quini (Vallecano) ceza sahasına çok güzel bir orta yapıyor. Rakip defans topu güvenli bölgeye uzaklaştırmayı başarıyor.
56' Sergio Ramos (Real Madrid) yaptığı müdahale ile topu rakibinden söküp almaya çalışıyor, ancak top yerine rakibinin ayağına dokunuyor ve faul yapıyor. Hakem düdüğünü çalarak oyunu durduruyor.
53'
 
James Rodriguez (Real Madrid) havadan ceza sahasına güzel bir orta yapıyor, burada Cristiano Ronaldo (Real Madrid) yükselerek yaptığı kafa vuruşuyla topu kalenin sol tarafına gönderiyor ve kaleciyi geçiyor. Böylece oyuncu skor tabelasını değiştirmeyi başarıyor - 6:2.
53' Güzel bir defans örneği. Karim Benzema (Real Madrid) gönderdiği pasla topu ceza sahası içindeki Cristiano Ronaldo (Real Madrid) ile buluşturmaya çalışıyor, ancak defans oyuncusu araya giriyor.
52' Lass Bangoura (Vallecano) kendisine gönderilen isabetli pası kontrol ettikten sonra uzak mesafeli bir vuruşla şansını denemeye karar veriyor. Oyuncunun güzel vuruşunda top yerden kalenin ortasına gidiyor. Ancak önü açık olan Keylor Navas (Real Madrid) bu şutu görüyor ve rahat bir kurtarış yapıyor.
50'
 
Luka Modric (Real Madrid) köşe vuruşunu kullanıyor ve topu ceza alanı içinde bekleyen oyunculara doğru gönderiyor, ancak defans oyuncularından birisi topu güvenli bölgeye göndererek uzaklaştırıyor.
50' Yoel Rodriguez (Vallecano) harika kurtarışı için taraftarlardan alkış alıyor. Kaleci muhteşem bir kurtarışla Cristiano Ronaldo (Real Madrid) tarafından yakın mesafeden çekilen şutu çıkartıyor. Top kalenin ortasına doğru gidiyordu. Top oyun alanını terk ediyor. Real Madrid köşe vuruşu kullanacak.
48'
 
James Rodriguez (Real Madrid) çok güzel bir pas veriyor ve topu ceza sahasında bekleyen Karim Benzema (Real Madrid) ile buluşturuyor; oyuncu şutunu bekletmeden sağ alt köşeye gönderiyor ve kaleci bu şuta karşı çaresiz kalıyor. Skor 5:2 oluyor!
47' Yardımcı hakem bayrağını kaldırıyor ve hakemin düdüğü ile maç duruyor. Karim Benzema (Real Madrid) ofsayta düşen oyuncu.
46'
 
Hakem Ignacio Iglesias Villanueva düdüğünü çalıyor ve ikinci yarıyı başlatıyor.
45+3' Şu ana kadar bu iki takım arasında heyecan verici bir mücadele izledik. İkinci yarıda maçın heyecan dozundan bir şey kaybetmemesini umuyoruz. Oyunun kontrolü ev sahibi takımın elinde. Ev sahibi takım geriden yavaş yavaş oyun kurarken, deplasman takımı oyuncuları uzun toplar ve ceza sahasına yapılan ortalarla sonuca gitmeye çalışıyor.
45+3'
 
İlk yarı sona erdi. Hakem düdüğünü çaldı ve oyuncular soyunma odalarına yöneldiler.
45+2' Gareth Bale (Real Madrid) tarafından gönderilen topu Yoel Rodriguez (Vallecano) kontrol ediyor ve atak son buluyor.
45'
 
Uzatma olarak en az 2 dakika daha oynanacak.
45' Real Madrid takımından bir oyuncu hücumdayken faul yapıyor. Hakem düdüğünü çalarak oyunu durduruyor.
44' Kendi aralarında isabetli kısa paslar yapan Real Madrid oyuncuları oyunun temposunu kontrol ediyorlar.
41'
 
Gol! James Rodriguez (Real Madrid) muhteşem pas yeteneklerini gösteriyor ve gönderdiği pasla topu Gareth Bale (Real Madrid) ile buluşturuyor, oyuncu ceza sahası içinden akıl dolu bir vuruşla topu sağ alt köşeden ağlara gönderiyor. Skor 4:2.
41' Gareth Bale (Real Madrid) ceza sahasına güzel bir top göndererek topu Cristiano Ronaldo (Real Madrid) ile buluşturmaya çalışıyor, ancak oyuncu topla buluşamıyor.
39'
 
Real Madrid ceza sahasına orta yapmak yerine köşe vuruşunu kısa pas yaparak kullanıyor.
39' Marcelo (Real Madrid) ceza sahasının hemen dışından takıma arkadaşını bulmak için yerden bir pas gönderiyor, ancak defans oyuncularından birisi soğukkanlılıkla tehlikeyi savuşturuyor. Şimdi Real Madrid köşe vuruşu kullanacak.
37' Luka Modric (Real Madrid) ceza sahası kenarında bir boşluk buluyor, ancak yaptığı vuruş üstten dışarı gidiyor.
37' James Rodriguez (Real Madrid) serbest vuruştan başarısız bir orta yapıyor ve defans oyuncularından birisi topu rahatlıkla uzaklaştırıyor.
34' Ignacio Iglesias Villanueva düdüğünü çalıyor. Lass Bangoura (Vallecano) yaptığı sert müdahaleyle rakibini düşürüyor. Real Madrid lehine serbest vuruş kararı veriliyor. Bu pozisyondan golü bulabilecekler mi?
32'
 
Marcelo (Real Madrid) topu ceza sahasına göndermek yerine, köşe vuruşundan kısa pas yapıyor.
32' Real Madrid oyuncuları güzel pas kombinasyonları yapıyor. Oyuncular pas becerilerini göstererek topa sahip oluyor ve kendi aralarında isabetli paslar yapıyorlar. Ancak şimdi yapılan en son pasta rakip oyuncular araya giriyor. Real Madrid korner kazanıyor.
30'
 
Cristiano Ronaldo (Real Madrid) sol direğe doğru yerden yaptığı güzel vuruşla penaltıyı gole çeviriyor.
30' Cristiano Ronaldo (Real Madrid) penaltı vuruşunu kullanmak üzere!
28'
 
Raul Baena (Vallecano) ikinci sarı kartı görüyor ve hakem Ignacio Iglesias Villanueva elinde kırmızı kartı tutuyor. Oyuncu hayal kırıklığına uğramış bir şekilde sahayı terk ediyor.
28'
 
Raul Baena (Vallecano) rakibini çekiyor. Hakem oyunu hemen durdurarak faulü veriyor. Real Madrid penaltı kazanıyor. Golü yakalamak için büyük fırsat.
28' Toni Kroos (Real Madrid) topu alıyor ve serbest vuruş için işaret edilen noktaya koyuyor.
27'
 
Nacho Martinez (Vallecano) sarı kartla cezalandırıldı.
25'
 
Gol! Gareth Bale (Real Madrid) skoru 2:2 yapıyor. Oyuncu diğerlerinden daha yükseğe çıkarak Danilo (Real Madrid) tarafından yapılan harika ortada topla buluşuyor ve yakın mesafeden yaptığı kafa vuruşuyla topu sol alt köşeye gönderiyor. Yoel Rodriguez (Vallecano) bu pozisyonda tamamen çaresiz kaldı.
24' Sergio Ramos (Real Madrid) köşe vuruşunda topla buluşuyor, ancak yaptığı kafa vuruşu üstten dışarı gidiyor.
24'
 
Köşe vuruşu. Atışı Luka Modric (Real Madrid) kullanacak.
23' Gareth Bale (Real Madrid) ceza sahası kenarından yaptığı tehlikeli pasla takım arkadaşını topla buluşturmaya çalışıyor. Ancak rakip defans topa sahip oluyor ve topu güvenli bölgeye gönderiyor. Orta hakem köşe gönderini gösteriyor, Real Madrid köşe vuruşunu kullanacak.
23'
 
Roberto Trashorras (Vallecano) köşe vuruşundan isabetsiz bir orta yapıyor. Top oyun alanını sınırlayan çizgilerin dışına çıkıyor. Büyük bir fırsat kaçıyor!
22' Vallecano topu ayağında tutuyor ve oyunu sürekli ileri taşımaya çalışıyor, ancak rakip oyuncu şimdi topu kapıyor. Top oyun alanını sınırlayan çizgileri geçti. Vallecano köşe vuruşu kullanacak.
21'
 
Pablo Hernandez (Vallecano) için maç bitti, taze kan olarak Marin Ruz Quini (Vallecano) oyuna giriyor.
21' Gareth Bale (Real Madrid) oldukça yakın mesafeden kullandığı serbest vuruştan güzel bir vuruş yapıyor. Oyuncunun kalenin ortasına gönderdiği topu güzel bir kurtarış yapan Yoel Rodriguez (Vallecano) çeliyor.
19'
 
Raul Baena (Vallecano) sarı kart görüyor. Hakem bu gibi pozisyonlara hiç müsamaha göstermiyor.
19' Gareth Bale (Real Madrid) ceza sahasına orta yapıyor. Ancak, rakip defans topu uzaklaştırarak tehlikeyi engelliyor.
18' Luka Modric (Real Madrid) ceza sahasının hemen dışından güzel bir vuruş yapıyor ve top çok az farkla soldan dışarı gidiyor.
17'
 
Toni Kroos (Real Madrid) köşe vuruşunu kullanıyor ve ceza sahasına orta yapıyor, ancak buna hazırlıklı olan rakip defans topu kolayca uzaklaştırıyor.
17' Danilo (Real Madrid) pasını göndermeye çalışıyor, ancak rakip oyuncu engelliyor. Top kornere çıkıyor. Real Madrid köşe vuruşundan önemli bir fırsat yakalıyor.
15'
 
Roberto Trashorras (Vallecano) hakemin kabul edeceğinden çok daha fazla söz sarf ediyor ve Ignacio Iglesias Villanueva sarı kartını gösteriyor.
14'
 
Bu doğru olamaz! Tito (Vallecano) futboldan ziyade sanki bir dövüş sporu yapıyor. Futbolla ilgisi olmayan bu hareketin sonucunda Tito (Vallecano) kırmızı kartı görüyor.
14'
 
Roberto Trashorras (Vallecano) tarafından kullanılan köşe vuruşu uzaklaştırılıyor.
13' Pablo Hernandez (Vallecano) çok önemli bir fırsatı kaçırıyor! Oyuncu ceza sahası içinde kendisine bir boşluk yaratıyor ve kalenin soluna doğru oldukça güzel bir vuruş yapıyor, ancak kaleci Keylor Navas (Real Madrid) harika bir kurtarışla bu topu çıkartıyor. Top oyun alanının dışında. Vallecano köşe vuruşundan bir gol şansı yakaladı.
12'
 
Jozabed Sanchez (Vallecano) yapılan harika ortaya güzel yükselerek olağanüstü bir kafa vuruşu yapıyor ve sağ direğin alt içine giden top ağlarla buluşuyor.
10'
 
Roberto Trashorras (Vallecano) köşe vuruşunu kullanıyor ve Antonio Amaya (Vallecano) kale sahasında en yükseğe çıkarak yaptığı isabetli bir kafa vuruşuyla topu sağ alt köşeden ağlarla buluşturuyor. Skor şimdi 1:1.
10'
 
Korner. Roberto Trashorras (Vallecano) şimdi ceza sahasına tehlike yaratacak bir orta yapmaya çalışacak.
10' Lass Bangoura (Vallecano) takım arkadaşlarından birisini topla buluşturmak için havadan bir orta yapmak istiyor. Ancak rakip defans topu kapıyor ve tehlikeyi uzaklaştırıyor. Vallecano köşe vuruşunu kullanacak.
8' Oyun ofsayttan dolayı durdu. Lass Bangoura (Vallecano) ofsayta yakalanan oyuncu.
7' Lass Bangoura (Vallecano) rakibini düşürüyor. Pozisyonu açıkça gören Ignacio Iglesias Villanueva düdüğünü çalarak faulü belirliyor.
3'
 
Golü atan oyuncu Danilo (Real Madrid)! Danilo (Real Madrid), Gareth Bale (Real Madrid) tarafından kendisine gönderilen ara pasta topla buluşuyor ve ceza sahası içinde akıl dolu bir hareketle topu ağlara gönderiyor. 1:0.
2'
 
Roberto Trashorras (Vallecano) köşe vuruşunda takım arkadaşlarından birisini bulmaya çalışıyor, ancak rakip defans bu topu engelliyor.
2' Pablo Hernandez (Vallecano) ceza sahasına güzel bir orta daha yapıyor. Ancak rakip defans topu güvenli bölgeye doğru uzaklaştırıyor. Hakem köşe gönderini işaret ediyor. Vallecano korner kazandı.
Anahtar Kelimeler
banner20

Yorum Gönder

@name x