Malaga 1-2 Barcelona Maçı Özeti Golleri

23 Ocak 2016 Cumartesi 20:59

Malaga 1-2 Barcelona Maçı Özeti Golleri

Malaga 1-2 Barcelona Maçı Özeti Golleri
90+4' Seyircileri heyecanlandıracak ancak birkaç pozisyonun olduğu vasat bir maç izledik. Oyuncuların kapasiteleri bunun çok daha üzerinde, daha iyi performans göstermeleri için sadece kendilerini motive etmeleri yeterli. Her iki takımın da performansları yaklaşık olarak aynıydı. Ev sahibi takım iyi defans yaptı ve tehlikeli kontra ataklara kalktılar. Deplasman takımı ise çok sayıda pas yaparak oyun kurdu.
90+4'
 
Maç bitti; bir başka karşılaşmada görüşmek üzere.
90+4'
 
Yaptığı sert hareketten dolayı Duda (Malaga) için sarı kart çıkıyor. Carlos Clos Gomez bu kararı tereddütsüz veriyor.
90+3' Chory Castro (Malaga) tarafından ceza sahasına yapılan ortanın takımı adına bir gol pozisyonuna dönüşmesi için daha isabetli olması gerekiyordu.
90+2' Chory Castro (Malaga) ceza sahasına tehlikeli bir orta yapıyor, ancak Claudio Bravo (Barcelona) topu kontrol ediyor.
90+1' Oyun ofsayttan dolayı durdu. Luis Suarez (Barcelona) ofsayta yakalanan oyuncu.
90'
 
Normal sürenin sonuna 4 dk. eklenecek.
89' Arda Turan (Barcelona) kanattan yapılan ortada topla buluşuyor, ancak yaptığı kafa vuruşunda top farklı bir şekilde sağdan dışarı gidiyor.
88' Lionel Messi (Barcelona) altı pas içerisinde önemli bir şans yakalıyor ve kalenin ortasına şutunu çekiyor, ancak kaleci Idriss Carlos Kameni (Malaga) önemli bir kurtarış yaparak bu şutu çıkartıyor.
88'
 
Ivan Rakitic (Barcelona) köşe vuruşunu kullanacak.
88' Arda Turan (Barcelona) ceza sahasına havadan bir orta yapıyor. Ancak rakip defans oyuncuları bu ortayı zorlanmadan uzaklaştırıyor. Top oyun alanını terk ediyor. Barcelona köşe vuruşu kullanacak.
86'
 
Pablo Fornals (Malaga) sarı kartla cezalandırılıyor.
86'
 
Maç izleyen seyirci sayısı 27599.
83'
 
Teknik direktör takımına taze kan kazandırmak istiyor ve Duda (Malaga) oyuna girerken, Weligton (Malaga) oyundan çıkıyor.
81' Lionel Messi (Barcelona) oldukça önemli bir gol fırsatını harcadı. Oyuncu yapılan ortada 6 pas çizgisinde topla buluşuyor, ancak az farkla sağdan dışarı vuruyor.
80'
 
Duje Cop (Malaga) oyundan çıkıyor ve yerini Roque Santa Cruz (Malaga) alıyor.
78' Roberto Rosales (Malaga) ceza sahasının kenarından şutunu çekiyor, ancak kaleci Claudio Bravo (Barcelona) için çok kolay bir pozisyon oluyor.
77' Lionel Messi (Barcelona) kötü bir zamanlamayla rakip defansın arkasına sarkmaya çalışıyor ve ofsayta düşüyor. Pozisyona yakın olan hakem kararını tereddütsüz veriyor.
76' Aleix Vidal (Barcelona) tehlikeli bir müdahalede bulunuyor. Carlos Clos Gomez düdüğünü çalarak faulü veriyor.
75' Yardımcı hakem ofysatı işaret ediyor ve orta hakem ona uyuyor. Luis Suarez (Barcelona) ofysata yakalanan isim.
73' Ignacio Camacho (Malaga) çok önemli bir gol pozisyonunu boşa harcıyor. Oyuncu altı pas içerisinde kaleci Claudio Bravo (Barcelona) ile karşı karşıya kaldı ve topu kalenin sol tarafından ağlara göndermek istedi, ancak kaleci muhteşem bir kurtarışla buna engel oldu.
73'
 
Sakatlanan Adriano (Barcelona) oyuna devam edemiyor ve oyunu terk ediyor. Yerine Sergi Roberto (Barcelona) oyuna girecek.
73' Ignacio Camacho (Malaga) oyunu devam ettiriyor.
71'
 
Oyun sarı kart için durdu ve kart Arda Turan (Barcelona) için çıkıyor.
69'
 
Yüzünden acı çektiği belli olan Ignacio Camacho (Malaga), sağlık ekibinin müdahalesini istiyor. Oyuncunun sakatlığının ne kadar ciddi olduğunu henüz bilmiyoruz.
69'
 
Oyundan çıkan Recio (Malaga) için maç sona erdi; yerine Pablo Fornals (Malaga) oyuna giriyor.
69' Arda Turan (Barcelona) yapılan ortada ceza alanı içinde topla buluşuyor, ancak oyuncunun yaptığı kafa vuruşunda top az farkla üstten dışarı gidiyor.
69'
 
Korner. Ivan Rakitic (Barcelona) vuruşu kullanmak için hazırlık yapıyor.
68' Javier Mascherano (Barcelona) sahayı baştan başa kat eden bir pas göndermeye çalışıyor, ancak defans araya giriyor. Barcelona köşe vuruşu kullanacak.
65'
 
Sarı kart Lionel Messi (Barcelona) için çıkıyor.
64' Roberto Rosales (Malaga) tarafından havadan yapılan orta başarısız oluyor ve rakip defans hızlı bir şekilde topu ceza sahasının dışına gönderiyor.
63' Luis Suarez (Barcelona) yaptığı kötü vuruşla Idriss Carlos Kameni (Malaga) için kolay bir şut çıkartıyor. Oyuncu yapılan ortayla iyi buluşuyor, ancak isabetli bir vuruş yapmıyor ve yerden kalenin ortasına yönelen top kalecinin kucağına gidiyor.
62' Charles (Malaga) ofsayttaydı ve yardımcı hakem bunu görüp bayrağını kaldırdı.
60' Aleix Vidal (Barcelona) takım arkadaşlarından birisini bulmak umuduyla ceza sahası içine güzel bir pas gönderiyor. Rakip defans oyuncuları araya girmeyi başarıyor ve tehlikeyi uzaklaştırıyor.
58' Chory Castro (Malaga) kaleye doğru ilerliyor, ancak defans oyuncusu hızlı bir şekilde geri dönerek müdahalede bulunuyor. Top sahanın dışına çıkıyor ve Barcelona şimdi kale vuruşunu kullanacak.
56'
 
Luis Enrique oyuncu değişikliği yapmaya hazırlanıyor. Munir El Haddadi (Barcelona) yerine Ivan Rakitic (Barcelona) oyuna giriyor.
54' Tribünlerdeki herkes elle oynamaya büyük tepki gösterdi. Andres Iniesta (Barcelona) topa elle müdahale etti. Malaga lehine serbest vuruş kararı.
51'
 
Kaçırmamanız gereken bir gol! Lionel Messi (Barcelona) takım arkadaşının ortasında ceza sahası içinde topla buluşuyor ve topu sol alt köşeden ağlara göndererek kaleciyi avlıyor!
51' Lionel Messi (Barcelona) serbest vuruştan yararlanamıyor ve top barajdan geri dönüyor.
50' Luis Suarez (Barcelona) küçük bir sakatlık geçiriyor, ancak oyuna devam edebilecekmiş gibi görünüyor.
49'
 
Oyun durdu ve Luis Suarez (Barcelona) sağlık ekibinden yardım istiyor.
47' Arda Turan (Barcelona) yaptığı isabetsiz son pasla topu rakip defansa kaptırarak önemli bir fırsatı harcıyor.
46'
 
İkinci yarıda oyuncu değişikliği gerçekleşecek. Luis Enrique, Thomas Vermaelen (Barcelona) tarafından ortaya konan performanstan memnun kalmıyor. Jeremy Mathieu (Barcelona) oyuna giriyor.
46'
 
İkinci yarı başlıyor.
45+2' İlk 45 dakika pek bir pozisyona sahne olmadı. Ortaya konan oyunu vasat olarak tanımlayabiliriz. Her iki takımın da üstünlüğü ele almak için çabaladığı oldukça dengeli bir oyun izliyoruz. Ev sahibi takım hızlı kontra ataklarla rakip defansın zayıflıklarından yararlanmaya çalışırken, deplasman takımının oyuncuları topa mümkün olduğunca sahip olmaya çalışıyor.
45+2'
 
İlk yarı sona erdi.
45'
 
Dördüncü hakem 2 dakikalık uzatma gösteriyor.
44'
 
Thomas Vermaelen (Barcelona) yaptığı müdahaleden dolayı sarı kart görüyor. Oyuncu bu kararı beğenmiş gibi görünmüyor, ancak hakem Carlos Clos Gomez itirazları kabul etmiyor.
44' Lionel Messi (Barcelona) diğerlerinden hızlı davranarak seken topu yakalıyor, ancak çektiği şut rakip oyunculardan dönüyor. Rakip takım için çok tehlikeli bir ataktı.
43' Miguel Torres (Malaga) ceza sahasına bir orta yapıyor, fakat top rakip defans tarafından uzaklaştırılıyor.
42' Lionel Messi (Barcelona) rakip oyuncuyu çalımlamak isterken rakip oyuncu topu uzaklaştırmayı başarıyor.
41' Duje Cop (Malaga) kendisine gönderilen pasla ceza sahasının kenarında buluşuyor ve kalenin ortasına doğru vuruşunu yapıyor. Oyuncu yeterince sert bir vuruş yapamıyor ve kaleci Claudio Bravo (Barcelona) kolay bir kurtarış yapıyor.
40' Ignacio Camacho (Malaga) biraz fazla sert bir müdahalede bulunuyor.
38' Arda Turan (Barcelona) ceza sahasına havadan bir orta yapıyor, ancak rakip defans tehlikeyi kafayla uzaklaştırıyor. Top oyun alanını terk ediyor ve Barcelona taç atışını kullanacak.
35' Adriano (Barcelona) soğukkanlılığını kaybediyor ve sert bir müdahalede bulunuyor, doğal olarak hakem Carlos Clos Gomez düdüğünü çalıyor.
32'
 
Gol! Chory Castro (Malaga) topu Juanpi (Malaga) ile buluşturuyor ve oyuncunu ceza sahası içinden yaptığı vuruşta top rakibe çarpıp yön değiştiriyor ve kaleci Claudio Bravo (Barcelona) çaresiz kalıyor. 1:1.
29' Arda Turan (Barcelona) güzel bir bireysel koşu yapıyor, ancak rakip oyuncu onu engelliyor ve şans yakalayamıyor. Top kale çizgisinden sahayı terk ediyor ve Malaga kale atışını kullanacak olan taraf.
25'
 
Orta hakem Carlos Clos Gomez için bu pozisyonda verilecek karar çok açık. Bu davranışa tahammül göstermenin imkanı yok. Charles (Malaga) kırmızı kartı görüyor.
23' Barcelona oyuncuları kısa paslar yaparak bir şut pozisyonu yakalamaya çalışıyor.
22' Luis Suarez (Barcelona) için bayrak kalkıyor. Hakem düdüğünü çalarak ofsaytı belirliyor.
19' Arda Turan (Barcelona) yaptığı müdahaleyle rakibini düşürüyor ve Carlos Clos Gomez düdüğünü çalarak faulü belirliyor.
17'
 
Lionel Messi (Barcelona) köşe vuruşunu kullanıyor. Ancak rakip defans ceza alanının güvenliğini sağlamayı başarıyor ve tehlike büyümeden engellenmiş oluyor.
17' Luis Suarez (Barcelona) ceza sahası içine pasını gönderemiyor. Top rakip tarafından kesiliyor. Barcelona köşe vuruşu kazanıyor. Rakip takım bir tehlikeyle daha karşı karşıya.
16'
 
Chory Castro (Malaga) ceza sahasına tehlikeli bir orta yapıyor, ancak köşe vuruşunu savunmanın ilk adamı engelliyor.
16' Chory Castro (Malaga)yakaladığı boşlukta ceza sahasının hemen dışından vuruşunu yapıyor. Oyuncunun bu vuruşunda top kalenin sağ tarafına gidiyor ve kaleci Claudio Bravo (Barcelona) bu şutu parmaklarının uçlarıyla direğe çelerek kurtarıyor. Top dışarıda. Malaga lehine köşe vuruşu kararı verildi.
15'
 
Chory Castro (Malaga) köşe vuruşundan topu ceza alanı içine gönderiyor, ancak defans oyuncularından birisi erken davranarak bu topu kafayla çıkartıyor.
15' Ignacio Camacho (Malaga) ceza sahasının dışından şutunu çekiyor, ancak oyuncunun bu şutu engelleniyor. Hakem düdüğünü çalıyor, Malaga köşe vuruşunu kullanacak.
13'
 
Chory Castro (Malaga) korner atışını kullanıyor, ancak takım arkadaşlarından birisini bulamıyor. Defans oyuncusu güzel bir reaksiyonla golü engelliyor.
12' Charles (Malaga) yükselerek güzel bir kafa vuruşu yapıyor, ancak doğru zamanda doğru yerde bekleyen bir defans oyuncusu hayati bir müdahalede bulunuyor. Böylelikle altı pas içine yapılan bu güzel orta boşa harcanmış oluyor. Top kornere çıkıyor. Malaga atağı devam edecek.
11' Duje Cop (Malaga) defans oyuncularından daha yükseğe sıçrayarak yapılan isabetli ortadan gelen topu kafa vuruşuyla kaleye gönderiyor. Oyuncunun kalenin ortasına doğru gönderiği top olağanüstü bir kurtarış yapan kaleci Claudio Bravo (Barcelona) tarafından çıkartılıyor!
10'
 
Chory Castro (Malaga) tarafından kullanılan korner, topu kolayca uzaklaştıran defans oyuncusunu buluyor.
9' Chory Castro (Malaga) tehlikeli bir orta yapıyor. Rakip defans topu yakalıyor ve tehlikeyi uzaklaştırıyor. Malaga korner kazanıyor.
7' Adriano (Barcelona) sert bir müdahalede bulunuyor ve hakem faulü çalıyor.
4' Juanpi (Malaga) tarafından gönderilen pas sahada kimsenin bulunmadığı bir bölgeye gidiyor ve organizasyon sona eriyor.
2'
 
Gol - 0:1! Luis Suarez (Barcelona) topu Munir El Haddadi (Barcelona) ile buluşturuyor ve oyuncu yakın mesafeden çektiği şutla kaleciyi çaresiz bırakarak topu ağlara gönderiyor.
1' Charles (Malaga) rakibinden topu almak için aşırı güç kullanıyor. Carlos Clos Gomez bunu görüyor ve tereddütsüz bir şekilde düdüğünü çalıyor.
1'
 
Maçın ilk yarısı şimdi başlıyor.
Anahtar Kelimeler
banner20

Yorum Gönder

@name x