Getafe 1-5 Real Madrid Maçı Özeti Golleri

16 Nisan 2016 Cumartesi 18:54

Getafe 1-5 Real Madrid Maçı Özeti Golleri

Getafe 1-5 Real Madrid Maçı Özeti Golleri
90+2' Oldukça heyecan verici bir karşılaşmaydı, kale önünde birçok pozisyon yaşandı. Real Madrid daha iyi oynayan ve üstün olan taraftı. Teknik direktörleri kesinlikle sahadan mutlu ayrılmış olmalı. Ev sahibi takım kontra ataklarla sonuca gitmeye çalışırken, deplasman takımı topa mümkün olduğunca çok sahip olmaya çalıştı.
90+2'
 
Maç az önce sona erdi.
90+2'
 
Gol! Jese ceza sahası içine güzel bir pas gönderiyor ve topu Cristiano Ronaldo (Real Madrid) ile buluşturuyor. Oyuncu yakın mesafeden şansını deniyor ve topu soğukkanlılıkla ağlara gönderiyor. 1:5.
90'
 
2 ek süre uzatma olarak oynanacak.
90'
 
Nacho (Real Madrid) rakibini yere düşürüyor ve hakem Jose Luis Gonzalez sarı kartını gösteriyor.
88'
 
Gol! Lucas topu James Rodriguez (Real Madrid) ile oynuyor, oyuncu büyük bir kararlılık örneği sergileyerek defans oyuncularından önce topu alıyor ve ceza sahası içinde kalenin sağ tarafından ağlara gönderiyor. Harika bir vuruş - 1:4.
85'
 
Moi Gomez (Getafe) maça sarı kartla devam edecek.
83'
 
Gol!! Moi Gomez tarafından gönderilen pasta topla buluşan Pablo Sarabia (Getafe) ceza sahasının kenarından şutunu çekiyor ve topun yönü başka bir oyuncuya çarpıp değişiyor. Keylor Navas bu vuruşa hiçbir şey yapamıyor. 1:3.
81' Juan Rodriguez (Getafe) önemi bir fırsattan yararlanamıyor! Yerden gönderilen güzel pası kontrol eden oyuncu oldukça tehlikeli bir mesafeden şutunu çekiyor. Oyuncunun başarısız vuruşunda top tribünlere gidiyor.
78'
 
Bu faul kartı hak ediyor! Hakem Jose Luis Gonzalez hareketi yapan Pedro Leon (Getafe) için sarı kartını gösterdi.
77'
 
Pedro Leon (Getafe) ceza sahasına orta yapmak üzere topu köşe gönderinin yanına yerleştiriyor.
77' Pablo Sarabia (Getafe) diğerlerinden hızlı davranarak seken topu yakalıyor, ancak çektiği şut rakip oyunculardan dönüyor. Rakip takım için çok tehlikeli bir ataktı. Top kornere çıkıyor. Getafe atağı devam edecek.
76' Stefan Scepovic (Getafe) çok önemli bir fırsatı kaçırıyor! Oyuncu ceza sahası içinde kendisine bir boşluk yaratıyor ve kalenin ortasına doğru oldukça güzel bir vuruş yapıyor, ancak kaleci Keylor Navas harika bir kurtarışla bu topu çıkartıyor.
75' Stefan Scepovic (Getafe) ceza sahası içinden bir endirekt serbest vuruş kullanacak.
74' Getafe ceza sahası içinden endirekt serbest vuruş kullanacak!
73' Altın değerinde bir fırsat daha kaçtı! Yapılan ortada ceza sahasında topla buluşan Cristiano Ronaldo (Real Madrid) kaleye bir şut göndermek için kendisine bir boşluk yaratıyor. Ancak oyuncunun isabetsiz şutu farklı bir şekilde soldan dışarı gidiyor.
73' Moi Gomez (Getafe) tarafından topu rakip defans arkasına gönderme denemelerinden birisi saha başarısız oldu ve top rakip defans tarafından uzaklaştırıldı.
71' Damian Suarez (Getafe) ceza sahasına girmeye çalışıyor. Oyuncu yerden bir pas gönderiyor, ancak rakip defans bu topu engelliyor ve topa sahip oluyor.
69' Marcelo (Real Madrid) harika bir orta yapıyor, anca rakip defans oyuncuları önce davranarak topu kafayla uzaklaştırıyor.
67'
 
Teknik direktör oyuncu değişikliği yapmaya karar veriyor ve Karim Benzema çıkarken Jese (Real Madrid) oyunda.
66' Ceza sahasının kenarına gönderilen isabetli pasta Karim Benzema (Real Madrid) topla buluşuyor. Oyuncu bekletmeden yaptığı güzel vuruşla kaleciyi geçmeye çalışıyor. Ancak top çok şanssız bir şekilde sağdan dışarı gidiyor.
65' Pablo Sarabia (Getafe) çok güzel bir ilk vuruş yapıyor, ancak kaleci mükemmel bir kurtarış yapıyor.
64' Karim Benzema (Real Madrid) ceza sahası içinde havadan fazla sert gönderilen topla buluşamadı.
62'
 
Oyundan çıkan Alvaro Vazquez için maç sona ererken, oyuna Moi Gomez (Getafe) giriyor.
61'
 
Jose Luis Gonzalez yaptığı sert hareketten dolayı sarı kartını Alvaro Vazquez (Getafe) için kullanıyor.
61' James Rodriguez (Real Madrid) kendisine gönderilen pasta topu kontrol ediyor ve 18 metre mesafeden şutunu çekerek şansını deniyor. Ancak kalenin ortasına doğru giden bu top, rahat bir kurtarış yapan kaleci Guaita tarafından çıkartılıyor.
58' Pedro Leon (Getafe) tarafından ceza sahası içinden çekilen şut rakip defans oyuncusundan dönüyor.
57'
 
Gareth Bale ile Lucas (Real Madrid) yer değiştirecek.
56' Büyük şanssızlık! Gareth Bale (Real Madrid) ceza sahası içine bir pas gönderiyor, ancak Guaita yerinde bir reaksiyonla topu atağı savuşturuyor.
53'
 
Pablo Sarabia (Getafe) köşe vuruşunu kullanıyor, ancak topun biraz fazla altına girince topu hiçbir takım arkadaşıyla buluşturamıyor.
53' Pedro Leon (Getafe) ceza sahasına çok güzel bir orta yapıyor. Rakip defans topu güvenli bölgeye uzaklaştırmayı başarıyor. Getafe korner kullanacak.
52'
 
Juan Eduardo Esnaider bir değişiklik yapmaya karar veriyor. Emiliano Buendia (Getafe), Mehdi Lacen yerine oyuna giriyor.
52'
 
Bir oyuncu değişikliği yapıldı. Daniel Carvajal oyundan çıkıyor, Nacho (Real Madrid) oyuna giriyor.
52' James Rodriguez (Real Madrid) ceza sahasındaki takım arkadaşlarından birisine kafa vuruşu için pozisyon hazırlamak istedi, ancak başarısız oldu. Oyuncu kötü bir vuruş yaptı ve orta hedefini bulmadı.
50'
 
Top ağlarda! Karim Benzema topu diğer oyuncuların arasından Gareth Bale (Real Madrid) ile buluşturuyor ve oyuncu yaptığı muhteşem vuruşla topu sol direğin içinden ağlara gönderiyor. Oyuncu skoru 0:3 yapyor.
48'
 
James Rodriguez (Real Madrid) köşe vuruşunu dışarı gönderiyor ve büyük bir fırsat kaçmış oluyor.
48' James Rodriguez (Real Madrid) ceza sahasına havadan bir orta yapıyor, ancak rakip defans tehlikeyi kafayla uzaklaştırıyor. Orta hakem köşe gönderini gösteriyor, Real Madrid köşe vuruşunu kullanacak.
46'
 
İkinci yarı ile birlikte karşılaşma yeniden başladı.
45+2' İlk 45 dakika boyunca oldukça güzel ve eğlendirici bir futbol izledik. İkinci yarıda da bu temponun düşmemesini umuyoruz. İlk yarıda deplasman takımı üstünlüğünü kabul ettirdi ve oyunun hücum kısmında daha tehlikeli olan taraftı. Ev sahibi takım hızlı kontra ataklarla rakip defansın zayıflıklarından yararlanmaya çalışırken, deplasman takımının oyuncuları topa mümkün olduğunca sahip olmaya çalışıyor.
45+2'
 
İlk yarı sona erdi.
45+1' Isco (Real Madrid) ceza sahasının hemen dışında yerden kendisine gönderilen pası alıyor ve güzel bir vuruşla topu kalenin ortasına doğru gönderiyor. Guaita harika bir refleksle bu şutu engelliyor. Güzel bir kalecilik örneği.
45'
 
2 dakikalık uzatma oynanacak.
44'
 
Toni Kroos (Real Madrid) için şanssız bir an. Az sonra oyuncunun sakatlığının ne kadar ciddi olduğunu öğreneceğiz.
43'
 
Damian Suarez (Getafe) hakeme itirazlarına devam etti ve sonunda Jose Luis Gonzalez sabrını kaybetti ve sarı kartını çıkarttı.
43'
 
Şimdi istatistiklere bakma zamanı, toplam gol girişimleri: 2:11.
40'
 
Gol! Isco (Real Madrid) yakın mesafeden kolay bir vuruşla golü atıyor ve skoru 0:2 yapıyor. Asisti yapan oyuncu Karim Benzema.
40' Karim Benzema (Real Madrid) ve Isco arasında mükemmel bir anlaşma örneği. İki oyuncu yaptığı hızlı verkaçla kaleye doğru önemli bir mesafe katetti.
38' Karim Benzema (Real Madrid) rakip oyuncuyu çalımlamak isterken rakip oyuncu topu uzaklaştırmayı başarıyor.
36'
 
Pablo Sarabia (Getafe) köşe vuruşunu kullanıyor, ancak biraz fazla sert bir vuruş yapıyor ve takım arkadaşlarından hiçbirisi topla buluşamıyor.
36' Pablo Sarabia (Getafe) boşta olan takım arkadaşını görüyor ve topu yerden ona göndermeye çalışıyor. Ancak, defans oyuncularından birisi pozisyonu güzel okuyor ve tehlikeyi uzaklaştırıyor. Getafe köşe vuruşu kullanacak.
35' Pablo Sarabia (Getafe) orta yapıyor ancak ceza sahası içinde hiçbir takım arkadaşını bulamıyor. Kötü bir orta.
32'
 
Toni Kroos (Real Madrid) köşe vuruşunu kullanıyor, ancak gönderdiği top rakip oyuncularda kalıyor.
32' Kaleci Guaita için çok basit bir pozisyon. Cristiano Ronaldo (Real Madrid) kendisine gönderilen pası kontrol ettikten sonra bir boşluk yakalıyor, ancak yaptığı vuruşta top kalenin tam ortasına, hazır bekleyen kalecinin kucağına gidiyor. Real Madrid rakiplerini topu kornere atmaya mecbur etti.
29'
 
Top ağlarda! James Rodriguez topu ceza sahasına doğru oynuyor ve Karim Benzema (Real Madrid) yapılan bu ortada topla buluşarak topu ağlara gönderiyor. 0:1.
29' Gareth Bale (Real Madrid) ceza sahasının kenarından iyi pozisyonda olan takım arkadaşlarından birisini bulmak için yerden bir pas gönderiyor. Ancak rakip defans oyuncuları pası engelliyor ve topu güvenli bölgeye doğru uzaklaştırıyor.
29' Gareth Bale (Real Madrid) ceza sahasına tehlikeli bir orta yapıyor, ancak Guaita topu kontrol ediyor.
28' Isco (Real Madrid) pası çok güzel bir dokunuşla kontrol ediyor ve yaklaşık 18 metre mesafeden vuruşunu yapıyor. Bu şut büyük bir bir tehlike yaratıyor, ancak top çok az farkla soldan dışarı gidiyor.
26' Büyük şanssızlık! Stefan Scepovic (Getafe) ceza sahası içine bir pas gönderiyor, ancak Keylor Navas yerinde bir reaksiyonla topu atağı savuşturuyor.
25'
 
James Rodriguez (Real Madrid) tarafından kullanılan köşe vuruşu, oyuncu topa fazla sert vurduğundan, isabetli olmuyor.
24' Daniel Carvajal (Real Madrid) sıyrılmaya çalışıyor, ancak rakip oyuncu engel oluyor. Real Madrid korner kazanıyor.
24' Önemli bir pozisyon. Alvaro Vazquez (Getafe) hücumdayken faul yapıyor. Jose Luis Gonzalez pozisyonu yakından görüyor ve düdüğünü çalıyor. Alvaro Vazquez (Getafe) itiraz ediyor, ancak hakemin kararı değişmeyecek.
23'
 
Pablo Sarabia (Getafe) köşe vuruşundan isabetsiz bir orta yapıyor. Top oyun alanını sınırlayan çizgilerin dışına çıkıyor. Büyük bir fırsat kaçıyor!
23' Pablo Sarabia (Getafe) tarafından çekilen adrese teslim şut savunma oyuncusu tarafından engelleniyor. Hakem düdüğünü çalıyor, Getafe köşe vuruşunu kullanacak.
21' Pedro Leon (Getafe) rakip oyunculardan birisini formasından çekti ve Jose Luis Gonzalez düdüğünü çalarak faulü belirledi.
20' Pedro Leon (Getafe) güzel bir bireysel koşu yapıyor, ancak rakip oyuncu onu engelliyor ve şans yakalayamıyor.
18' Isco (Real Madrid) ceza sahasına tehlike yaratacak bir orta yapıyor, ancak defans oyuncularından birisi topu kazanıyor ve tehlikeyi uzaklaştırıyor.
18'
 
Pedro Leon (Getafe) köşe vuruşundan ceza sahasına orta yapacak.
17' Getafe oyuncuları kendi aralarında güzel kısa paslar yaparak oyunun temposunu kontrol ediyorlar, ancak rakip defans oyuncusu araya girerek topu kapıyor. Yardımcı hakemin kararı doğru ve Getafe köşe vuruşu kullanacak.
16' Önemli bir fırsat kaçıyor! Cristiano Ronaldo (Real Madrid) ceza sahası çizgisinde kendisine gönderilen güzel pasta topu kontrol ediyor ve topu kaleye gönderiyor; ancak top şanssız bir şekilde sol direkten dönüyor ve oyuncu bu önemli fırsattan yararlanamıyor!
15'
 
Toni Kroos (Real Madrid) kısa pasla köşe vuruşunu kullanıyor.
15' Gareth Bale (Real Madrid) ceza sahasına güzel bir pas gönderiyor, ancak defans oyuncusu tehlikeyi uzaklaştırıyor. Top oyun alanını sınırlayan çizgiyi geçti. Real Madrid lehine köşe vuruşu kararı verildi.
14' Gareth Bale (Real Madrid) havadan kendisine doğru gönderilen topu kontrol ediyor ve ceza sahası içinde topu kaleye gönderecek kadar zaman buluyor. Top kalenin ortasına doğru gidiyor, ancak zayıf bir şut oluyor ve Guaita rahat bir kurtarışla topu kontrol ediyor.
11' Pablo Sarabia (Getafe) tarafından çekilen adrese teslim şut savunma oyuncusu tarafından engelleniyor.
9'
 
Juan Eduardo Esnaider planlanmamış bir değişiklik yapıyor ve sakatlanan Alvaro Pereira (Getafe) yerine Abdoul Karim Yoda oyuna giriyor.
8' Alvaro Pereira (Getafe) sakatlığa sebebiyet verebilecek bu pozisyonun ardından oyuna devam ediyor.
6'
 
Alvaro Pereira (Getafe) sakatlanıyor.
5'
 
Gareth Bale (Real Madrid) tarafından kullanılan köşe vuruşu rakip defans tarafından uzaklaştırıldı.
4' James Rodriguez (Real Madrid) ceza sahasının kenarından şutunu çekiyor. Top kalenin sağına doğru gidiyor, ancak Guaita güzel bir kurtarışla topun ağlara gitmesini engelliyor. Top dışarıda. Real Madrid köşe vuruşu kazanıyor.
3'
 
Köşe vuruşu Toni Kroos (Real Madrid) tarafından kısa pasla kullanılıyor.
3' Isco (Real Madrid) ortayı yapıyor, ancak rakip defans oyuncuları topu tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor. Top oyun alanını sınırlayan çizgilerin dışına çıkıyor. Real Madrid köşe vuruşu kazanıyor.
3' Gareth Bale (Real Madrid) ceza sahası içinden şutunu çekiyor, ancak bu şut engelleniyor.
2' Cristiano Ronaldo (Real Madrid) ceza sahasına yerden gönderdiği pasla topu James Rodriguez ile buluşturmaya çalışıyor. Ancak, oyuncu topu kontrol edemiyor ve rakip defans oyuncuları topu kapıyor.
1'
 
İlk yarı başladı.
Anahtar Kelimeler
banner20

Yorum Gönder

@name x