Genç Spor Malzemeleri Farkındalık Yaratır

14 Mart 2016 Pazartesi 14:50

İnsanların refah düzeyinin artmasıyla birlikte, sosyal faaliyetlerinde de gözle görülür bir artış gözlemlenmeye başlandı. Gençlerin ilgi gösterdiği sosyal faaliyetlerin başında ise, spor aktiviteleri yer almaya başladı.

Genç Spor Malzemeleri Farkındalık Yaratır

İnsanların refah düzeyinin artmasıyla birlikte, sosyal faaliyetlerinde de gözle görülür bir artış gözlemlenmeye başlandı. Gençlerin ilgi gösterdiği sosyal faaliyetlerin başında ise, spor aktiviteleri yer almaya başladı. Spor düşkünü gençlerin kaliteye olan tutkusu, genç spor malzemeleri alanında farklı pazarların doğmasına da neden oldu. İşte bu noktada bir ayrım söz konusuydu.


Bir genç olarak alışverişlerimin genelini internet üzerinden yapmaktayım. Spor ile yakından alakalı birisi olmam ve yaşıma uygun ürünler arayışı içerisinde olmam nedeniyle, internet üzerinden satış yapan birçok e-ticaret platformlarından ürünler satın aldım. Ancak çok ünlü diye bilinen e-ticaret sitelerinde bile sorun yaşadığımı rahatlıkla söyleyebilirim. Ürün hakkındaki detayları canlı müşteri temsilcileri ya da canlı destek hatlarından almak istediğimde bile, sanki müşteri değilde borçluymuşum edalarıyla karşılandım. Bazen kargom geç geldi, bazen ise gelen ürün katalogtaki ürün ile farklılıklar içeriyordu. Karşılaştığım birçok soruna rağmen, genç spor malzemeleri ve diğer farklı kategorilerde, internet üzerindeki seçeneklerin fazlalığını bilmem nedeniyle, elbette %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen firmaların olacağını düşünüyordum. Ticaret yaptığım internet sitelerindeki bazı sorunlar, artık bana basit şeyler gibi geliyordu.

Ancak istediğim hizmeti tam olarak bulabilmek adına, bir yandan da sürekli araştırmalar içerisindeydim. Mütevazi yapısıyla dikkatimden kaçmayan ve genç spor malzemeleri alanında, geniş bir ürün yelpazesi olan spor77.com adlı bir internet sitesi keşfettim sonunda. Ancak daha önce yaşadığım sıkıntılar nedeni ile, ilk başta tedirgin bir yaklaşımla farklı iletişim kanallarından müşteriye olan yaklaşımlarını test etme fırsatım oldu. Aslında iletişime geçmemdeki en büyük neden, alacağım bir takım genç spor takımlarının daha kaliteli olmasına rağmen çok daha uygun fiyatlarda olmasıydı. İletişim departmanının sorularıma içtenlikle cevap vermesi, müşteri memnuniyetine odaklı bir firma olduklarını çabucak hissettirmesi nedeniyle ilk alışverişimi yaptım. Daha sonrasında ise birçok defa alışverişte bulunduğum bu firma, artık benim ve benim gibi genç spor malzemeleri arayan birçok arkadaşımın vazgeçilmezleri arasında oldu.

İnternet üzerinde bu kadar sıkıntılar yaşayan bir müşteri olarak, gerek verdiği hizmetlerden dolayı, gerekse genç spor malzemeleri yelpazesinin çok ünlü diye tabir edilen birçok internet sitesinden bile daha geniş olması nedeniyle, spor77.com'a sonsuz teşekkürlerimi sunma fırsatını bulduğum bu yazıyı yazma gereği duydum. İlginizden dolayı sonsuz teşekkürler spor77.

banner20

Yorum Gönder

@name x