Barcelona 2-2 Deportivo La Coruna Maçı Özeti Golleri

12 Aralık 2015 Cumartesi 19:44

Barcelona 2-2 Deportivo La Coruna Maçı Özeti Golleri

Barcelona 2-2 Deportivo La Coruna Maçı Özeti Golleri
90+5' Ortaya konan oyun seyircileri kesinlikle eğlendirdi. Maçta birçok heyecan verici an ve gol pozisyonu izledik. Ev sahibi takım bugün sahada üstün olan taraftı. Çok sayıda pas yapan ev sahibi güzel bir takım oyunu sergiledi. Deplasman takımı sabırla kendi yarı sahasında bekleyerek topu rakibinden kapmaya ve bulduğu boşluklardan yararlanarak hücum etmeye çalıştı.
90+5'
 
Son anlarda da skor değişmedi ve maç son erdi.
90+4' Yardımcı hakem ofysatı işaret ediyor ve orta hakem ona uyuyor. Lucas Perez Martinez (La Coruna) ofysata yakalanan isim.
90+3' Lionel Messi (Barcelona) tarafından havadan yapılan orta başarısız oluyor ve rakip defans hızlı bir şekilde topu ceza sahasının dışına gönderiyor.
90+1' Büyük bir şans kaçıyor! Miguel Cardoso (La Coruna) ceza sahası içinde adrese teslim pası alıyor ve topu sağdan dışarı gönderiyor.
90'
 
Uzatma olarak en az 4 dakika daha oynanacak.
88' Dani Alves (Barcelona) ceza sahasına orta yapıyor ve aslında hiç de kötü bir karar değil, ancak takım arkadaşlarından hiçbirisini topla buluşamayınca istediğini gerçekleştiremiyor.
86'
 
Alex Bergantinos (La Coruna) ceza sahası içinde Lucas Perez Martinez (La Coruna) tarafından kendisine gönderilen isabetli pası kontrol ediyor ve sol direğin içine yaptığı isabetli vuruşla kaleciyi mağlup ediyor. Skor 2:2 oluyor.
84' Faycal Fajr (La Coruna) kendisine gönderilen pası alıyor ve uzak mesafeden sert bir vuruş yapıyor. Oyuncunun kötü vuruşu isabetsiz oluyor ve farklı bir şekilde üstten dışarı gidiyor.
84' Andres Iniesta (Barcelona) ufak bir sakatlık geçiriyor, ancak maça devam edeceğe benziyor.
83'
 
Yüzünden acı çektiği belli olan Andres Iniesta (Barcelona), sağlık ekibinin müdahalesini istiyor. Oyuncunun sakatlığının ne kadar ciddi olduğunu henüz bilmiyoruz.
83' Miguel Cardoso (La Coruna) soğukkanlılığını korumalı, bu yaptıkları çok aşırı! Oyuncu sert bir şekilde rakibinden topu alıyor ve hakem Jose Sanchez düdüğünü çalarak faulü belirlemek zorunda kalıyor.
82' Luis Alberto (La Coruna) ofsayta düştü.
82'
 
Bugünkü maçta toplam biletli seyirci sayısı 67194.
81' Munir El Haddadi (Barcelona) diğerlerinden hızlı davranarak seken topu yakalıyor, ancak çektiği şut rakip oyunculardan dönüyor. Rakip takım için çok tehlikeli bir ataktı.
79' Luis Suarez (Barcelona) rakip oyunculardan sıyrılıyor, ancak Lionel Messi (Barcelona) için gönderdiği pas biraz fazla sert oluyor.
77'
 
GOL! Atakta kilit rol oynayan Miguel Cardoso (La Coruna) çok önemli bir iş yaptı. Oyuncu topu Lucas Perez Martinez (La Coruna) ile buluşturdu ve Lucas Perez Martinez (La Coruna) tarafından kalenin soluna yapılan vuruşta Claudio Bravo (Barcelona) mağlup oldu. 2:1.
77'
 
Teknik direktör takımına taze kan kazandırmak istiyor ve Jeremy Mathieu (Barcelona) oyuna girerken, Jordi Alba (Barcelona) oyundan çıkıyor.
76' Lucas Perez Martinez (La Coruna) tarafından kaydedilen gol ofsayttan dolayı iptal edildi.
74' Luis Suarez (Barcelona) defans oyuncularının arkasında kaldı ve yardımcı hakem ofsayt bayrağını kaldırdı.
72'
 
Ivan Rakitic (Barcelona) ile Sergi Roberto (Barcelona) yer değiştirecek.
72'
 
Hakem bu davranışlara kesinlikle tolerans göstermiyor. Laure (La Coruna) sarı kart görüyor.
71' Luis Suarez (Barcelona) ceza sahası içinde kendisine yerden gönderilen isabetli pasla buluşuyor, topu kontrol ediyor ve yerden sağ direğe doğru gönderiyor. Ancak şut harika bir kurtarış yapan kaleci German Lux (La Coruna) tarafından engelleniyor.
70'
 
İşte oyuncu değişikliği. Juanfran (La Coruna) oyundan çıkarken, Victor Sanchez oyuna girecek olan Miguel Cardoso (La Coruna) yanında taktik veriyor.
69' Juan Dominguez (La Coruna) isabetli pasta topla buluşuyor ve uzun mesafeli vuruşla kaleciyi yokluyor. Ancak top üstten dışarı çıkıyor.
68'
 
Oyuncu değişikliği yapılacak. Munir El Haddadi (Barcelona) oyuna girmeye hazırlanırken, Sandro Ramirez (Barcelona) saha kenarına geliyor.
67' Lionel Messi (Barcelona) rakiplerinden bir bir sıyrılıyor ve ceza sahası çizgisinden vuruşunu yapıyor, ancak bu şut rakip defans oyuncusundan dönüyor.
64' Lionel Messi (Barcelona) tarafından gönderilen pas sahada kimsenin bulunmadığı bir bölgeye gidiyor ve organizasyon sona eriyor.
62'
 
Gönderilen harika pas hedefini buluyor. Pasın sonucudna topla buluşan Ivan Rakitic (Barcelona) yaklaşık 18 metre mesafeden topu kaleye gönderiyor. Oyuncu gerçekten güzel bir vuruş çıkartıyor ve sol direğin içine gönderdiği topla kaleciyi geçiyor.
61' Lionel Messi (Barcelona) topu kontrol ediyor ve kaleciyle karşı karşıya kalıyor, ancak ceza sahsına girdiğinde top zemindeki bir yükseltiden sekiyor ve oyuncu kötü bir vuruşla topu üstten dışarı gönderiyor.
60'
 
Köşe vuruşu Ivan Rakitic (Barcelona) tarafından kısa pasla kullanılıyor.
60' Luis Suarez (Barcelona) güzel bir bireysel koşu yapıyor, ancak rakip oyuncu onu engelliyor ve şans yakalayamıyor. Yardımcı hakem köşe gönderini gösteriyor, Barcelona köşe vuruşu kullanacak.
58'
 
Oyuncu değişikliği hazırlıkları tamamlandı. Kulübeden gelen Luis Alberto (La Coruna) sahaya girerken, Jonathan Javier Rodríguez Portillo (La Coruna) oyundan çıkıyor.
57' Jordi Alba (Barcelona) ceza sahasına orta yapıyor ve bir takım arkadaşını bulmaya çalışıyor, ancak defans oyuncuları tehlikenin büyümesini engelliyor.
55' Yardımcı hake bayrağını kaldırıyor ve orta hakem düdüğünü çalıyor. Luis Suarez (Barcelona) topu ağlara gönderiyor, ancak ofsayt kararı çıkıyor.
54'
 
Ivan Rakitic (Barcelona) kısa pasla köşe vuruşunu kullanıyor.
54' Dani Alves (Barcelona) topu ceza sahasına doğru gönderiyor, ancak rakip defans oyuncularından birisi hızlı bir reaksiyonla topu uzaklaştırıyor. Barcelona köşe vuruşundan bir gol şansı yakalıyor.
53'
 
Ivan Rakitic (Barcelona) köşe vuruşunu kısa kullanıyor.
53' Ivan Rakitic (Barcelona) ceza sahası içinde kendisine gönderilen akıl dolu pası kontrol ediyor ve önemli bir gol pozisyonu yakalıyor. Oyuncu şutunu çekiyor, ancak top rakip defans oyuncusundan dönüyor. Top dışarıda. Barcelona lehine köşe vuruşu kararı verildi.
52' Luis Suarez (Barcelona) ceza sahasının kenarından iyi pozisyonda olan takım arkadaşlarından birisini bulmak için yerden bir pas gönderiyor. Ancak rakip defans oyuncuları pası engelliyor ve topu güvenli bölgeye doğru uzaklaştırıyor.
50' Andres Iniesta (Barcelona) havadan güzel bir pas alıyor ve ceza sahasının dışından bir şut çekiyor! Ancak top kaleyi bulmuyor ve üstten dışarı gidiyor.
49' Luis Suarez (Barcelona) kaleye doğru ilerliyor, ancak defans oyuncusu hızlı bir şekilde geri dönerek müdahalede bulunuyor.
47'
 
Claudio Bravo (Barcelona), Faycal Fajr (La Coruna) tarafından kullanılan köşe vuruşundan gelen topu alıyor.
47' Lucas Perez Martinez (La Coruna) ceza sahasına bir orta yapıyor, fakat top rakip defans tarafından uzaklaştırılıyor. La Coruna köşe vuruşu kazanıyor.
46'
 
İkinci yarıda teknik adamın takımın performansını artırmak için bir şeyler yaptığı gün gibi ortada. Luisinho (La Coruna) oyundan çıkıyor ve Juan Dominguez (La Coruna) oyuna giriyor.
46'
 
Hakem düdüğü ile ikinci yarı başladı.
45+2' Kesinlikle hayatınızda izlediğiniz en heyecanlı maç bu değil, ancak yine de pek fena olmayan bir futbol izledik. İkinci yarının daha hareketli geçmesini umuyoruz. Ev sahibi takımı seyircileri şu ana kadar oyuncularının performansından gayet memnun. Ev sahibi takım kusursuz bir paslaşma örneği sergilerken, deplasman takımı atağı kesip kontra atağa çıkmaya çalışıyor.
45+2'
 
Karşılaşmanın ilk yarısı bitti.
45+1' Kalecinin bu şut için kaygılanmasına gerek yok. Andres Iniesta (Barcelona) sert bir şut çekmek isterken isabetsiz bir vuruş yapıyor ve top farklı bir şekilde sağdan dışarı gidiyor.
45'
 
1 ek süre uzatma olarak oynanacak.
44' Gol çok yaklaşıldı. Luis Suarez (Barcelona) ceza sahasının kenarından şutunu çekiyor ve top çok az farkla sağdan dışarı gidiyor.
41'
 
Oyuncu bu sarı kartı hak etti. Luisinho (La Coruna) tarafından yapılan hareket oldukça sertti ve Jose Sanchez sarı kartı göstermekte tereddüt etmedi.
41' Yardımcı hakem bayrağını kaldırıyor, zira Luis Suarez (Barcelona) ofsayt tuzağına düşüyor.
39'
 
Lionel Messi (Barcelona) uzak mesafeli serbest vuruştan topu ağlara gönderiyor. Top doğrudan sağ direğin içine gidiyor. Harika bir serbest vuruş.
38' Luisinho (La Coruna) tarafından yapılan müdahale gereğinden sert oldu ve Jose Sanchez oyunu durdurarak serbest vuruş verdi. Barcelona serbest vuruş kazanıyor ve atağa devam ediyor.
37' Lionel Messi (Barcelona) gönderdiği pasla topu Dani Alves (Barcelona) ile buluşturmaya çalışıyor, ancak bir pas için fazla sert bir vuruş oluyor.
35' Dani Alves (Barcelona) başarısız bir vuruş gerçekleştiriyor. Uzun mesafeli şut üstten dışarı gidiyor.
35' Lucas Perez Martinez (La Coruna) sıyrılmaya çalışıyor, ancak rakip oyuncu engel oluyor.
32' Dani Alves (Barcelona) ileri doğru harika bir yüksek pas atarak topu defansın üzerinden aşırtıyor ve Luis Suarez (Barcelona) ile buluşturuyor, ancak oyuncunun kafa vuruşunda top farklı bir şekilde üstten dışarı gidiyor.
32'
 
Ivan Rakitic (Barcelona) güzel bir köşe vuruşu kullanıyor, ancak defans oyuncularından birisi önce davranıyor ve tehlikeyi savuşturuyor.
32' Lionel Messi (Barcelona) skoru değiştirmek için çok önemli bir fırsat yakaladı. Oyuncu kaleye doğru ilerledi ve ceza sahasının hemen dışından çektiği şut ile topu kalenin soluna doğru gönderdi, ancak kaleci bu şuta hazırlıklıydı ve olağanüstü bir kurtarış yaptı. Barcelona lehine köşe vuruşu kararı verildi. Orta hakem ve yardımcı hakem köşe gönderini işaret ediyor.
30' Ciddi bir sakatlığı olmayan Jonathan Javier Rodríguez Portillo (La Coruna) oyuna yeniden dahil oluyor.
30'
 
Jonathan Javier Rodríguez Portillo (La Coruna) sağlık ekibinden yardım istiyor.
29' Luis Suarez (Barcelona) ceza sahasının kenarından yaptığı vuruşta önemli bir pozisyondan yararlanamıyor. German Lux (La Coruna) harika bir kalecilik örneği göstererek sol üst köşeye doğru giden topu çıkartıyor.
27' Lionel Messi (Barcelona) isabetli pasta ceza sahası içinde topla buluştu ve anında kaleye şutunu gönderdi. Ancak top farklı bir şekilde üsten dışarı gitti.
26' Ivan Rakitic (Barcelona) ceza sahasına güzel bir top göndererek topu Sandro Ramirez (Barcelona) ile buluşturmaya çalışıyor, ancak oyuncu topla buluşamıyor.
25'
 
Ivan Rakitic (Barcelona) köşe vuruşundan topu ceza alanı içine gönderiyor, ancak defans oyuncularından birisi erken davranarak bu topu kafayla çıkartıyor.
25' Dani Alves (Barcelona) orta yapmaya çalışıyor, ancak dikkatli defans oyuncusu topu uzaklaştırıyor. Korner. Barcelona bu duran top fırsatından yararlanmaya çalışacak.
23' Jordi Alba (Barcelona) ceza alanı içine katediyor, ancak yaptığı son pas rakip defans tarafından engelleniyor.
22' Jonathan Javier Rodríguez Portillo (La Coruna), Alejandro Arribas (La Coruna) tarafından gönderilen pası kontrol etmek üzereyken rakip defans oyuncularından birisi araya giriyor.
21' Jonathan Javier Rodríguez Portillo (La Coruna) için iyi bir şans. Fakat hakem düdüğünü çaldı ve Jonathan Javier Rodríguez Portillo (La Coruna) için ofsayt kararı verdi.
20' Andres Iniesta (Barcelona) ceza sahasına yaptığı orta ile kale önünde tehlikeli bir pozisyon oluşturmaya çalışıyor, ancak istediğini yapamıyor ve tehlike uzaklaştırılıyor.
18' Lucas Perez Martinez (La Coruna) kendisine müdahale etmek isteyen oyuncudan sıyrılıyor, ancak takım arkadaşına doğru yerden pas gönderemiyor.
17'
 
Lucas Perez Martinez (La Coruna) tarafından kullanılan köşe vuruşı rakip defans tarafından uzaklaştırıldı.
16' Rakip defans topa sahip oluyor ve Juanfran (La Coruna) tarafından havadan yapılan ortadan doğan tehlikeyi geçiştiriyor. Top oyun alanını terk ediyor. La Coruna köşe vuruşu kullanacak.
16' Jonathan Javier Rodríguez Portillo (La Coruna) kendisine gönderilen isabetli pasta topu kontrol ediyor ve kaleciyle karşı karşıya kalıyor; oyuncu topu yerden kalenin ortasına doğru gönderiyor. Ancak bu şuta hazırlıklı olan Claudio Bravo (Barcelona) topu rahat bir kurtarışla kontrol ediyor.
15' Luis Suarez (Barcelona) kendisini bir anda rakip defansın arkasında buldu ve oyun ofsayttan dolayı durdu.
14' Lionel Messi (Barcelona) uzaklardan bir serbest vuruş kullanıyor. Sağ direğe doğru yaptığı vuruş kalecinin kucağında kalıyor.
12' Dani Alves (Barcelona) kendisine müdahale etmek isteyen oyuncuları birer birer geçiyor, ancak rakip oyunculardan birisi sonunda yerinde bir müdahaleyle topu uzaklaştırıyor.
11' Lionel Messi (Barcelona) ve Andres Iniesta (Barcelona) arasında güzel bir paslaşma gerçekleşiyor, ancak oyunu iyi okuyan kaleci German Lux (La Coruna) topu uzaklaştırıyor ve atak son buluyor.
9' Lionel Messi (Barcelona) ceza sahasına tehlikeli bir pas gönderiyor ve Luis Suarez (Barcelona) topu kontrol ediyor. Oyuncu rakip defans oyuncularını geçmeye çalışıyor, ancak başarısız oluyor ve top uzaklaştırılıyor.
9'
 
Ivan Rakitic (Barcelona) köşe vuruşunu kullanıyor ve topu ceza alanı içinde bekleyen oyunculara doğru gönderiyor, ancak defans oyuncularından birisi topu güvenli bölgeye göndererek uzaklaştırıyor.
8' Lionel Messi (Barcelona) rakip oyuncuyu çalımlamak isterken rakip oyuncu topu uzaklaştırmayı başarıyor. Orta hakem köşe gönderini gösteriyor, Barcelona köşe vuruşunu kullanacak.
7' Jordi Alba (Barcelona) tarafından ceza sahasına havadan yapılan orta başarısız oluyor ve rakip defans topa sahip oluyor.
6' Lucas Perez Martinez (La Coruna) soğukkanlılığını kaybediyor ve sert bir müdahalede bulunuyor, doğal olarak hakem Jose Sanchez düdüğünü çalıyor.
5' Sandro Ramirez (Barcelona) akıl dolu bir pasla topu Luis Suarez (Barcelona) ile buluşturuyor ve oyuncu ceza sahası içinden şutunu çekiyor, ancak top sol direği sıyırıp dışarı gidiyor.
4' Jonathan Javier Rodríguez Portillo (La Coruna) hareketlendiğinde yardımcı hakem çoktan bayrağını kaldırmıştı bile.
4' Ivan Rakitic (Barcelona) kayarak bir müdahalede bulunuyor, ancak hakem Jose Sanchez faul düdüğünü çalıyor.
3' Lucas Perez Martinez (La Coruna) ceza sahasına isabetli bir orta yapamıyor. Top sahanın dışına çıkıyor ve Barcelona şimdi kale vuruşunu kullanacak.
2' Lionel Messi (Barcelona) büyük bir fırsatı kaçırıyor! Oyuncu yapılan isabetli ortada ceza sahası içinde topla buluşuyor ve çektiği hızlı şutta top kalenin ortasına gidiyor. Ancak oyuncunun şutu yeterince sert değil ve kaleci rahat bir kurtarış yapıyor.
1' Andres Iniesta (Barcelona) gönderdiği pasla topu Luis Suarez (Barcelona) ile buluşturmaya çalışıyor, ancak bir pas için fazla sert bir vuruş oluyor.
1'
 
İlk yarı az önce başladı.
Anahtar Kelimeler
banner20

Yorum Gönder

@name x