Pelin Suade kimdir? İşte Benim Stilim 2016 Pelin Suade Hayatı ve Biyografisi Pelin ne yapıyor

04 Ocak 2016 Pazartesi 15:27

Pelin Suade kimdir? İşte Benim Stilim 2016 Pelin Suade Hayatı ve Biyografisi. Merakla beklenen Pelin suade tanıyalım. Pelin Suade nereden tanıyoruz. İşte Benim Stilim 2016 Pelin Suade Tanıyalım.

Pelin Suade kimdir? İşte Benim Stilim 2016 Pelin Suade Hayatı ve Biyografisi Pelin ne yapıyor

Pelin Suade kimdir? İşte Benim Stilim 2016 Pelin Suade Hayatı ve Biyografisi. Merakla beklenen Pelin suade tanıyalım. Pelin Suade nereden tanıyoruz. İşte Benim Stilim 2016 Pelin Suade Tanıyalım. TV8’in sevilen yarışması İşte Benim Stilim ünlü yarışmacılarıyla ekrana damgasını vurmaya hazırlanıyor. Dikkat çeken yarışmacılardan Pelin Suade kimdir? Pelin Suade geçmişte hangi projelerde yer aldı? Güzel yıldız Pelin Suade’nin hayatı ve giyim tarzıyla ilgili merak edilen bütün detaylar haberimizde…  İşte Benim Stilim Ünlüler için geri sayım başladı. Birbirinden iddialı ünlü yarışmacıları kadrosunda toplayan program 2016’da seyirci karşısına çıkacak. Gündüz kuşağının vazgeçilmezi olan yarışmada Pelin Suade’de stilini konuşturacak olan isimlerden birisidir. ‘’Yay burcuyum yayarım’’ sözü ile hafızalara kazınmayı başaran Suade, 1988 Kiev (Ukranya) doğumludur. Ekrandaki asıl çıkışını ise Nayır Nolamaz programının sunuculuğunu üstlenerek gerçekleştirmiştir. Dekolte kıyafetleri ve iddialı sözleriyle uzun süre gündemden düşmemiştir.

Sarışın güzel, Pişmanlar Cehennemi adlı albüm çalışmasıyla müzik piyasasına adımını atmıştır. İşte Benim Stilim Ünlüler’e katılma nedenini ise özgüvenli oluşuna bağlayan Pelin Suade, ‘’ Ekrandan uzak kaldığım her günün acısını çıkarmak istiyorum. Tarzıma güvenimin boş olmadığını herkese kanıtlama derdindeyim. Seyirci farklı yönlerimi ilk kez göreceği içinde heyecanlıyım. Bugüne kadar kişiliğimi fazla ortaya koyamadığım düşüncesindeyim. Bu yüzden hem benim hem de Türkiye için yeni bir dönem başlayacak’’ dedi. Rap müzik ile ilgilenen Suade’nin şarkılarını programda söylemesi bekleniyor. Öte yandan düzgün fiziği ve genetik mirasının hediyesi güzelliyle adından sıkça söz ettirmesi kaçınılmaz görünüyor. Giyim stilini ise seksi, şık ve cool olarak tanımlayan sunucu, ‘’ İddialı kıyafetlerle karşınıza çıkacağım. Tarzım farkımı yansıtmaktadır. Avrupai bir stile sahip olduğum için herkesin beni anlamasını beklemiyorum. Lakin, seyircileri şaşırtacağımdan emin olabilirsiniz. Duruşumla örnek olacağım’’ diye konuştu. Sivri dili, ağresif kişiliği ile tanınan Pelin Suade’nin diğer yarışmacılarla olan ilişkisi ve jüriye yaklaşımı merak konusu haline dönüştü. 

Anahtar Kelimeler
banner20

Yorum Gönder

@name x