Diriliş Ertuğrul 45.Bölüm Fragmanı ve Hayran Yorumları

04 Şubat 2016 Perşembe 12:49

Diriliş Ertuğrul 45.Bölüm Fragmanı ve Hayran Yorumları

Diriliş Ertuğrul 45.Bölüm Fragmanı ve Hayran Yorumları

 Muhur ertugrulda olmasi gerekmezmiydi giderken sakin o goncadikenin aldigi muhur sahte olmasin gercegide ertugrulda ve selcani bayiltma meselesi bilemeyizki belkide sungurtekinin direncinin yitmemesi icin ayik olmasi bayilmamasi gerekiyor diye bayiltmadilar onu keske bu konuda bir bilgimiz olsa doktor veya hemsireler daha iyi bilir buyuzden cogunlugun buldugu bu hata gibi gorunen olaylari bekleyip gorelim diyoruz biz ailece.

Çok kıymetli olan mühür bu kadar kolay çalınacak yere konulmamalıydı. Mühür enson Ertuğrul bey deydi. Umarım çalınan mühür sahtedir. Diğer bi konu ise Selcen i bayıltıp uzun süre baygın tuttukları dizide Sungurtekini nasıl bayıltmadan ameliyat ediyorlar. Çelişkili bir durum.

Ya hamza ihanet edicek gibi geliyor ne biliyim aynı tuğtekinin ertuğrulu suçladğı gibi babasına en sonunda diyor ama Ertuğrul asla hain değildir baba diyor burdada ne olucak anlamıyorum ya cok zor uyuyucam 1 hafta boyunca.

Millet kafaya bayılma olayını takmış hiçmi hastahanede diş çektirmediniz hiçmi bir yakınınız ameliyat olmadı anlamam ki bayıltıcı var bayıltıcı var belki dozajı ameliyat olan biri için fazla narkoz yüzünden kalkamayanlar var o dönemde onu teste sokmadılar ya acaba versek ölürmü ölmezmi diye selcanı gece bayılttı sabah hala uyuyordu.

Türklerden bahsediyorum... Düşmanına saldırırken amansız bir kasırgaya, korkunç bir denize ve insafsız bir yıldırıma benzeyen Türk; dost yanında ve silahsız düşman karşısında bir seher yelidir, berrak bir göldür. Gönül açan bu yeli yıldırma, göz kamaştıran bu gölü coşkun bir denize çevirmek tabiatıda inciten bir gaflet olur. 

Engin beyi şiddetle kınıyorum bu mesajimi kendisine iletin oynadığı dizide dini bilgiler üzere hareket ediyor gençlere güzel ornek oluyordu fakat taki dinimizle alakası olmayan bi işi yapincayadek çıkmış sevgililer günü reklamı çekmiş yazık ya sevgililer günü diye birşey yoktur müslümanlıkta.
Cahit Gök Arkadaşlar yardıma ihtiyacı olan öğrenci arkadaşlarımız, borcu olan memur arkadaşlarımız yedisinden yetmişine paraya ihtiyacı olan herkesin bana ulaşmasını temenni ediyorum, elimden geldiğince iddaa yöntemi ile hem ben kazanıyorum hem sizler kazanıyorsunuz takip etmekten bir şey kaybetmezsiniz dostlar, iyi günler..

Bu diziyi yapan, yaptıran, emeği geçen herkesten Allah razı olsun, bir nebzede olsa çarpıtılmış, yanlış anlatılmış, tarihimizi, karınca misali bir nebzede olsa doğrusuyla bize anlatmaya çalıştıkları için, hem kendim, hem geçmişim, hemde ailem adınada teşekkür ederim hepsine...
Anahtar Kelimeler
banner20

Yorum Gönder

@name x