Künye

İmtiyaz Sahibi


Kadir ŞAHİN
k.sahin@bolgedenhaber.com

Haber Müdürü
Gülay KARATAŞ

gulay@bolgedenhaber.com

Haber Editörleri

Derya SOLMAZ
derya@
bolgedenhaber.com

Hakan YÜKSEL

hakan@bolgedenhaber.com

Ahmet CANPOLAT

ahmet@bolgedenhaber.com

Canan ER

canan@bolgedenhaber.com

Spor Editörü

Oktay BİLİR

oktay@bolgedenhaber.com
Gece Editörü

Kağan ŞEN

kagan@bolgedenhaber.com
Hukuk Danışmanı

Kenan DENİZ

hukuk@bolgedenhaber.com

Halkla İlişkiler
Gamze SOYYÜCE
gamze@bolgedenhaber.com
Reklam Müdürü

Tuba YILDIRIM

tuba@bolgedenhaber.com
Mali Müşavir

Sami ERTÜRK

İletişim /e-mail /Contact
bilgi@bolgedenhaber.com
Yazılım /Software

TUMEVA Haber Yazılımı
Yer Sağlayıcı

Adım Host İnternet Hizmetleri
Adres
Güneşli Mah.Okul Sok.No:11 Bağcılar / İSTANBUL

+90 850 308 16 92

HABER SİTEMİZ İHA (İHLAS HABER AJANSI ) ABONESİDİR

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
BolgedenHaber.Com yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

BolgedenHaber.Com harici linklerin sorumluluğunu almaz