Van'da lisede taciz olayında yeni gelişme, Yazılanlar doğru değil

10 Nisan 2016 Pazar 20:36

Van'da lisede taciz olayında yeni gelişme, Yazılanlar doğru değil

Van'da lisede taciz olayında yeni gelişme, Yazılanlar doğru değil

 Van’da dün internet sitelerinde yayınlanan öğretmenin 4 kişiye taciz haberinin Van'da yayın yapan bir internet sitesi'nde Merkez Anadolu İmam Hatip lisesi’nin fotoğrafının kullanılmasının ardından Merkez Anadolu İmam hatip lisesi’nden açıklama geldi.

“VAN’DA SKANDAL” manşetiyle yayınlanan; İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRETMENİ DÖRT ÖĞRENCİYİ RACİZ ETTİĞİ HABERİ SONRASI FLAŞ AÇIKLAMA

Okulun Aile Birliği Başkanı Kerem Baynal'ın yaptığı açıklama şöyle:   

Van Anadolu(MERKEZ)  İmam Hatip Lisesi’nin bina  resmi basılarak okul ile ilgili olumsuz bir imaj oluşturulmuştur. Böylece okul idaresi, öğretmenleri, çalışanları, öğrencileri ve aileleri zan altında bırakılmıştır. Okulumuzda gerçekte böyle bir olay yaşanmadığı, haberde belirtilen şekilde M.S. isimli bir öğretmen bulunmadığı halde,  farklı bir mimariye sahip olan ve Van’da yaşayan herkesçe hemen tanınan okul binamızın resmi basılarak , söz konusu olayın okulumuzda yaşandığı algısı oluşturulmuş, başta öğrencilerimiz ,aileleri ve okul çalışanları olmak üzere camiamız rencide edilmiştir. Bu sebeple söz konusu haber sitesini , Van Anadolu(Merkez) İmam hatip Lisesi öğrencilerinden, Velilerinden ,okul idaresi,  öğretmenlerinden özür dilemeye ve oluşturulan olumsuz algıyı düzeltmeye davet ediyoruz.
Anahtar Kelimeler
banner20

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

metin metin 1 yıl önce yorumlandı

Bu yalan haberi yazan yazdirana Allah lanet etsin alçak insanlar

0 Kişi beğendi.